Reklama [góra]

Dni Trzcińska Zdroju 2017 już za nami [foto] [video]


Włoska muzyka, disco polo oraz zabawa pod gwiazdami z dj-em i zespołem a przede wszystkim świetna zabawa przy scenie. Tak w skrócie można opisać ostatni wieczór tegorocznego dnia miasta w Trzcińsku Zdroju. 

Świętowanie w Trzcińsku Zdroju połączone było z Polsko-Niemieckim Festiwalem Kultury i Sportu. Dni miasta trwały od 26 do 27 maja. Już od godziny 9.00 odbywały się zawody sportowe (marsz nordic walking), godzina 10.00 to czas na biegi dla dzieci i młodzieży szkolnej natomiast o godzinie 12.30 wystartował III Trzciński Bieg Wzdłuż Murów pn. "Szlakiem Średniowiecznej Architektury".

Fotorelację i wyniki biegu można znaleźć w artykule 10 kilometrów w palącym słońcu - III Trzciński Bieg Wzdłuż Murów.Nie zabrakło również wielu innych towarzyszących atrakcji. Przed blokiem koncertowym mieliśmy okazję obejrzeć pokaz Ochotniczej Straży Pożarnej z Trzcińska Zdroju oraz wysłuchać plenerowych koncertów. Przed głównymi gwiazdami ostatniego wieczoru na scenie pojawiły się Diabliki, Dzieciaki Rozrabiaki, Lakas i Studio Musicalowe oraz Kapela Ludowa Borowiny.

Chwilę po godzinie 20.30 na scenie ujrzeliśmy pierwszą gwiazdę tego wieczoru, którą był Endrjiu. Przed sceną zbierało się coraz więcej ludzi, których włoskimi przebojami porwał za chwilę duet An Dreo e Karina wraz z zespołem. Dla tej pary był to szczególny wieczór, gdyż świętowali oni swoją 17. rocznicę ślubu. Naturalnie, nie zabrakło tortu oraz bukietu róż.

Najbardziej oczekiwaną gwiazdą tego wieczoru był zespół Long & Junior. Popisowy koncert przed dużą publicznością na pewno zapadnie wszystkim w pamięć na długo.

W niedzielę (tj. 28 maja) o godzinie 8.00 odbędą się otwarte zawody wędkarskie (dla dzieci i młodzieży szkolnej) o puchar Burmistrza Trzcińska-Zdroju. O godzinie 12.00 natomiast, odbędzie się uroczysta Msza Święta za pomyślność mieszkańców gminy.


Zobacz zdjęcia na naszym profilu na facebooku

Zobaczcie koniecznie: 
Dni Trzcińska Zdroju - pierwszy dzień już za nami! B-QLL w specjalnym wywiadzie dla chojna24.pl

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.