Reklama [góra]

Włoskie przeboje porwały Trzcińsko Zdrój, a organizatorzy przygotowali niespodziankę [foto] [video]


Z pewnością dla tego duetu to nie był zwykły koncert. Andreo & Karina to duet znany z wykonywania włoskich przebojów, są małżeństwem a dokładnie 27 maja obchodzili swoją rocznicę ślubu. O tym wydarzeniu nie zapomnieli organizatorzy Dni Trzcińska Zdroju - był tort i siedemnaście czerwonych róż. 

Andreo & Karina wystąpili z zespołem podczas drugiego dnia święta miasta w Trzcińsku Zdroju. Na kartach swojej historii mają zapisane setki koncertów w Polsce oraz za granicą, m.in. USA, na Malcie czy w Czechach. Mają za sobą również koncert z 50-cio osobową Orkiestrą Symfoniczną podczas Festiwalu Kultury Włoskiej, trzy płyty z największymi przebojami Al Bano e Romina Power. Byli również gośćmi różnych programów telewizyjnych i muzycznych.

W sobotni wieczór duet gościł nie tylko na deskach scenicznych w Trzcińsku Zdroju ale również i przed naszą kamerą. Mieliśmy okazję dowiedzieć się jaką mieli najdalszą podróż oraz czy jako małżeństwo kłócą się podczas trasy koncertowej. Zapraszamy do obejrzenia video - wywiadu.W artykule Dni Trzcińska Zdroju 2017 już za nami! znajdziecie fotorelację z drugiego dnia imprezy. 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.