Reklama [góra]

Kompletnie pijani przyjechali autem pod dom policjantDwóch kompletnie pijanych mieszkańców Trzcińska Zdroju przyjechało samochodem marki Opel Omega do jednej z miejscowości w gminie Chojna. Pijani jeździli po miejscowości a później zaparkowali samochód niedaleko posesji należącej do policjanta chojeńskiego komisariatu. 


Kiedy policjant podszedł do zaparkowanego samochodu spostrzegł, że mężczyźni, którzy siedzą w środku są kompletnie pijani. W stacyjce nie było kluczyków. Wewnątrz samochodu były porozrzucane puszki i butelki po piwie. Policjant postanowił udaremnić im dalszą jazdę. Powiadomił dyżurnego Komisariatu Policji w Chojnie. Kiedy oczekiwał na policyjny radiowóz mężczyźni chcieli opuścić pojazd i oddalić się. Policjant używając siły fizycznej i chwytów obezwładniających nie dopuścił do ich wyjścia z samochodu.

Po przejeździjcie radiowozu obaj mężczyźni zostali zatrzymani i dowiezieni do Komisariatu Policji w Chojnie. Badanie alkometrem u 51-letniego Ryszard B. wykazało 2,64 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Teraz odpowie przed sądem za jazdę samochodem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 14 maja.Źródło: KPP Gryfino

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.