Reklama [góra]Niezwykły koncert w Dolinie Miłości


Serdecznie zapraszamy na koncert szczególnego artysty. W Dolinie Miłości, 10 czerwca (tj. sobota) o godzinie 21.00 zagra Michał Zygmunt.

Muzykę Michała Zygmunta nie jest łatwo zaklasyfikować. Porusza się na pograniczu jazzu, folku, elektroniki, ale przecież nie o klasyfikację tu chodzi, lecz o niezwykłą wrażliwość, dzięki której może zaprosić słuchaczy w stworzony przez siebie świat. 

Udziela się w muzyce filmowej, nagrywa m.in. dla Programu III Polskiego Radia, bierze udział w wielu projektach muzycznych, sam konstruuje instrumenty, ale nas szczególnie zainteresował i poznał ze sobą jego "projekt odrzański". Mieszkamy, mimo że oddaleni o wiele kilometrów, nad tą samą rzeką i wspólna fascynacja jej kolorami, zapachami, dźwiękami pozwoliła złapać momentalny kontakt. 

Michał nagrywa dźwięki Odry związane z naturą, ale też związane z działalnością człowieka - spotkamy go z mikrofonami na barkach, pod kolejowymi mostami. Miksuje to co uda mu się "złapać", dogrywa, tworzy nowe muzyczne światy. Czeka nas fascynująca podróż w świat wielkiej rzeki.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.