Reklama [góra]

Sezon w sklepie Grant otwarty, eksperci radzą jak zadbać o ogród lub działkę [foto] [video]


Sklep Grant w Chojnie zorganizował dla swoich klientów Wielkie Otwarcie Sezonu Ogrodowego 2017. W tym roku sezon rozpoczął się późno, a wszystko przez pogodę, dlatego tym bardziej warto było skorzystać z porad ekspertów i profesjonalnych produktów dostępnych w markecie. 

Oto jak powinno się dbać o ogród lub działkę oraz jakie rośliny są najpopularniejsze w tym sezonie zapytaliśmy ekspertów, którzy pomagali klientom marketu Grant w zakupie odpowiednich produktów. Zapraszamy do obejrzenia reportażu video.Na klientów, którzy odwiedzili market w sobotę 20 maja czekało wiele atrakcji - atrakcyjne rabaty i upominki, grill oraz popcorn, malowanie twarzy i dmuchane zamki dla najmłodszych.

- Market budowlany Grant jest czynny sześć dni w tygodniu od poniedziałku do soboty, naszym hasłem jest dom, ogród i wnętrze - mówi nam Karolina Dobrzyńska-Sójka. W sklepie znajdziemy między innymi szeroki asortyment produktów, akcesoriów i narzędzi ogrodniczych, są tu również nasiona, rośliny oraz elementy małej architektury i meble ogrodowe.
Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.