Reklama [góra]

Gdzie się wybrać na wakacje? [video]


Wakacje to czas na odpoczynek, wyruszamy odwiedzić rodzinę, odpocząć albo zwiedzić nowe miejsca. Mamy również okazję do realizacji swoich pasji, o których ciężko jest myśleć podczas nauki w szkole lub w pracy.

Jednym z najlepszych rozwiązań wybrania miejsca spędzania okresu wakacyjnego jest opcja biura podróży. Wszystko za nas zaplanują profesjonaliści, nie będziemy musieli się martwić o dojazd, hotel czy przewodnika. Wystarczy jedynie wybrać upragniony cel podróży i cieszyć się z wolnych dni.

- Tak naprawdę możemy wybrać każdy kierunek, od Polski aż po Antarktydę. Jeżeli mówimy o mieszkańcach Chojny najczęściej wybieramy Europę, jest to Grecja, Hiszpania, Portugalia, Bułgaria no i Chorwacja. Jest to najczęstszy kierunek wybierany przez naszych mieszkańców. - mówi nam Beata Budynkiewicz z biura podróży In Merito Travel z Chojny.

Uczniowie, w szczególności studenci wakacje zaczynają wraz z końcem szkoły lub zaliczeniem wszystkich potrzebnych egzaminów. Piotr Korban, student drugiego roku historii i pierwszego roku prawa w obecnej chwili czeka na wszystkie wyniki. Gdy będą pozytywne, może wziąć się za realizację swoich upragnionych planów.Niektórzy w wakacje wracają do Polski, do rodziny. Tak jest z bohaterką tego materiału. Sylwia Glińska, wyleciała za swoim mężem do Norwegii. Wcześniej Bergen było jej miejscem wakacji, tym razem takim miejscem jest rodzinny dom w Nawodnej.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.