Zawodnicy z KM Chojna czterokrotnie stawali na podium

Podczas ostatnich zawodów motocrossowych w Rosówku w ramach Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej w Motocrossie chojeńscy zawodnicy czterokrotnie stawali na podium w tym trzy razy na pierwszym miejscu.

Był to bardzo udany występ naszych motocyklistów. W klasie MX 85 Kacper Chrostowski mimo kontuzji ręki wygrał zawody z 9 pkt przewagi nad drugim zawodnikiem, w klasyfikacji generalnej po 7 rundach zajmuje 2. miejsce. W klasie MX 2C Lubomir Sobol wygrał dwa wyścigi i w klasyfikacji generalnej zajmuje 3. miejsce. W klasie MX 1C po dwóch wygranych wyścigach zwyciężył Kilian Ramm a 4. miejsce Chrisa Seifferta wystarczyło do utrzymania 3. miejsca w klasyfikacji generalnej.

W klasie MX Kobiet 3 miejsce zajęła Alicja Karpik. W klasie MX Junior 10. miejsce zajął Jakub Łotowski, najliczniej reprezentowana była klasa MX Masters: 13. miejsce Marcin Kalinowski, 15. Łukasz Kugler, 16. Dawid Orzechowski i 19. Wiesław Rataj. W klasie MX Quad 9. miejsce zajął Tomasz Kosiński.

W klasyfikacji klubowej KM Chojna zajął 2. miejsce i odzyskał 6. miejsce w klasyfikacji generalnej powiększając przewagę nad pozostałymi klubami naszego województwa.