Reklama [góra]

Lekarz medycyny estetycznej już przyjmuje w Przychodni Rodzinnej Dom


Od kilku dni w Przychodni Rodzinnej Dom przyjmuje lekarz medycyny estetycznej Violetta Grącka-Chrzanowska. Dodatkowo, w przychodni zostanie otwarte laboratorium z punktem poboru krwi.

Lekarz medycyny estetycznej Violetta Grącka-Chrzanowska oferuje wiele zabiegów, np. z użyciem kwasu hialuronowego (wypełniacz, nieoperacyjna korekcja nosa), botoks, który jest też stosowany do leczenia bólów migrenowych oraz nadpotliwości, powiększanie ust, stymulatory skóry, mezoterapia igłowa, lipoliza iniekcyjna, plasma IQ, peeling chemiczne, osocze bogatopłytkowe PRP itd.

Pełna lista zabiegów i cennik można znaleźć na stronie: medestetic-clinic.pl


Punkt Pobrań krwi i Laboratorium

Laboratorium i punkt pobrania krwi w Przychodni Rodzinnej Dom jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 10:00. A we wtorki i piątki od 7:00 do 10:00. Lekarze pobierają krew dla niemowląt, dzieci i dorosłych.

Bezpłatnie na postawie skierowanie dla pacjentów przychodni. Na wizytę pobieranie krwi, można umówić się również prywatnie.

Można już rejestrować się do alergologa 

W Przychodni rozpoczęła się rejestracja do lekarza specjalisty alergologa. Lekarz ze Szczecina przyjmuje dzieci i dorosłych na wizyty prywatne.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.