Reklama [góra]

Bycie wójtem, rower, sesje zdjęciowe - co można wylicytować podczas finału WOŚP? [foto]


Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Podczas 26. finału gramy "dla wyrównania szans w leczeniu noworodków". Czy w tym roku pobijemy zeszłoroczny rekord?

Finał Wielkiej Orkiestr Świątecznej Pomocy odbędzie się 14 stycznia w niedzielę. Sztaby zapełnili nie tylko wolontariusze ale również fanty, które będzie można wylicytować. O co zatem będziemy mogli między innymi "walczyć"?

W Centrum kultury w Chojnie na stół licytacyjny trafi między innymi czerwony rower, tzw. damka przekazana przez Centrum Motocyklowe Lima (w ubiegłych latach Lima na licytację przekazała między innymi motocykl) oraz wielki pluszowy biały miś. Jedną chyba z najciekawszych atrakcji będzie Titanic. Na nim scena filmowa znana chyba każdemu z nas. Taki obiekt prosto z Bajkowego Przedszkola w Chojnie
W Widuchowej z pewnością będziemy mogli wylicytować wiele wspaniałych rzeczy. Jednakże jedną z najciekawszych z pewnością będzie szansa na spędzenie dnia z wójtową. Anna Kusy-Kłos przekazała w ręce organizatorów 26 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Widuchowej nagrodę "Dzień z Wójtem gminy Widuchowa". Zatem, jeżeli jesteście ciekawi jak wygląda taka praca za biurkiem, macie szansę się dowiedzieć w najbliższym czasie. 

Jedną z kolejnych rzeczy, która trafi na licytację jest ufundowany przez senatora Grzegorza Napieralskiego, album z dedykacją.


Również i nasza redakcja, jak co roku, wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku przygotowaliśmy kubki ze specjalnie przygotowana grafiką oraz czerwoną bluzę. Dzień ten to nie tylko same licytacje. Od samego rana, wolontariusze będą dostępni z puszkami oraz czerwonymi serduszkami. 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.