Reklama [góra]

Odra zagra z Dębem Dębno, te mecze od zawsze wzbudzały emocje


Spotkanie Odry Chojna z Dębem Dębno to prawdziwy klasyk z wieloletnią historią, które kończyło się różnymi wynikami. Na trybunach gromadziły się zawsze tłumy kibiców.

Sobotni pojedynek w ramach 22. kolejki wojewódzkiej ligi okręgowej zapowiada się bardzo interesująco. Podopieczni Grzegorza Michasiuka, choć ostatnio grają w kratę, to w ogólnym rozrachunku zajmują 5. miejsce z 30 punktami na koncie.

Goście obecny sezon nie mogą zaliczyć do udanych. 12. lokata na 16 drużyn i tylko pięć oczek przewagi nad strefą spadkową.

W ostatnim starciu pomiędzy drużynami padł rezultat 2-1 dla Dębu. O przedmeczowe opinię zapytaliśmy szkoleniowca zespołu z Dębna oraz zawodnika Odry - Pawła Andrzejewskiego.

Paweł Andrzejewski: Mierzymy się z drużyną która jest w formie, wygrywa mecz za meczem. Uważam że mecz będzie zacięty, ale może pomóc nam przewaga własnego boiska.
Gracjan Wierzbicki: Faworytem spotkania jest zespół Odra Chojna. Pokazuje to tabela ale i historia męczy w Chojnie pomiędzy Odra a Dąbem. Naszym celem jest żeby w każdym meczu dać z siebie 100 % napewno będziemy mocno zdeterminowani zmotywowani skoncentrowani żeby pokazać się jak z najlepszej strony i żeby dołożyć kolejny krok do naszego celu jakim jest utrzymanie.

Pierwszy gwizdek na stadionie miejskim w Chojnie o godz 16:00.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.