Reklama [góra]

Sławomir na Dniach Trzcińska Zdroju, obejrzyj wywiad! [foto] [video] [wywiad]Tegoroczne święto miasta w Trzcińsku Zdroju dobiegło końca. W drugi dzień, czyli 26 maja, na scenie zaprezentował się gryfiński artysta Boomcyk oraz Sławomir.

Od piątku, w pobliżu amfiteatru i miejskiego parku odbywały się dni miasta. Pierwszego dnia na scenie zaprezentowała się m.in. grupa wykonująca covery Pink Floydów. W drugi, ostatni dzień, publiczność bawiła się przy piosenkach Boomcyka, Sławomira oraz grupy Volodja. Zwieńczeniem każdego dnia była impreza do białego rana z zespołem NoProblem.

Sławomir pozdrawia fanów i czytelników chojna24.pl

Sławomir Paweł Zapała urodził się w 1983 roku w Krakowie. Swoją karierę muzyczną rozpoczynał po za granicami Polski, a dokładniej w USA. Tam też, poznał swoją dzisiejszą żonę i partnerkę sceniczną - Kajrę (Magdalena Kajrowicz).

Sławomir, na swoim kanale na YouTube, ma ponad 302 mln wyświetleń. Jest znany z takich hitów jak: Ni mom hektara, Aneta (wykonane wraz z grupą VOX) czy też Miłość w Zakopanem.Swoją muzyczną przygodę rozpoczął bardzo mocnym akcentem. W pierwszym teledysku, który został opublikowany w sieci mogliśmy podziwiać znanych polskich aktorów - Ewę Kasprzyk, Witolda Dębickiego, Lecha Dyblik i Krzysztofa Kiersznowskiego.

 - To były wymarzone postacie, które wzięły udział w teledysku i to byli wspaniali aktorzy - mówi w wywiadzie dla naszego reportera Sławomir Zapała.Zobacz specjalne pozdrowienia, dla czytelników portalu chojna24.pl oraz uczestników tegorocznych dni Trzcińska Zdroju, od Sławomira

Zapraszamy do przeglądania obszernych fotorelacji z całego przebiegu imprezy. Chojna24.pl była wyłącznym internetowym patronatem wydarzenia.


Koncerty Boomcyk,  Sławomir, fot. Przemysław Kaweński


Stałym elementem dni miasta w Trzcińsku Zdroju są zawody biegowe, relację z tego wydarzenia, obszerną galerię zdjęć i video możecie znaleźć w artykule IV Trzciński Bieg Wzdłuż Murów

W artykule Trwają Dni Trzcińska Zdroju, wieczór zakończył polski tribute Pink Floyd`ów znajdziecie relację z pierwszego dnia imprezy.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.