IV liga – Morzycko przegrywa w Kamieniu Pomorskim [video]

Za nami druga kolejka IV ligi piłki nożnej. Tym razem Morzycko Moryń spotkało się na wyjeździe z Gryfem Kamień Pomorski.

Gracze z Morynia jechali do Kamienia Pomorskiego z myślą o pierwszych trzech punktach, jednak piłkarska rzeczywistość okazała się okrutna.

Pojedynek mógł zakończyć się zupełnie inaczej, gdyby Artur Blasius, zawodnik gości, wykorzystał rzut karny w 14 min. gry. Niestety golkiper gospodarzy popisał się fantastyczną interwencją.

To był sygnał do ataku jedenastki Gryfa i już po 20 min. gry wyszli na prowadzenie. Tuż przed przerwą na tablicy wyników widniał już wynik 2:0, ku radości miejscowych fanów.

W trakcie drugiej połowy Gryf kontrolował przebieg gry i dołożył jeszcze jedno trafienie w 47 min. Do końca starcia obraz gry nie uległ zmianie.

Pojedynek zakończył się rezultatem 3:0 dla Gryfa Kamień Pomorski. Podczas meczu na trybunach obecnie byli fani Energetyka Gryfino, którzy wspólnie z gospodarzami prowadzili głośny doping.