Medale naszych kolarzy na zawodach MTB w Santoku

Udanie zakończył się występ kolarzy Bike Team Chojna na zawodach w ramach Zachodniej Ligi MTB w Santoku.

Na zdj. Z lewej Ariel Kozłowski na 1. miejscu, z prawej Jan Kozłowski na trzecim stopniu podium (fot. dost.).
Ariel Kozłowski na dystansie mini liczącym 27 kilometrów zajął 1. miejsce w swojej kategorii wiekowej i 6. w klasyfikacji „Open”. Jego syn Olek okazał się bezkonkurencyjny w wyścigach dziecięcych, zajmując 1. miejsce. Jan Kozłowski zajął 3. miejsce w swojej kategorii wiekowej w wyścigu na 27 km. W klasyfikacji par rodzic + dziecko 6. miejsce zajęli Agnieszka i Igor Kujawscy

Oprócz zawodników z Chojny wystartowali kolarze z Gryfina. Filip Hasse minimalnie przegrał z Pawłem Piotrowiczem na dystansie mega (54 km) i ostatecznie zajął drugie miejsce, tracąc do „złota” jedynie sekundę. 4. miejsce w kategorii M3 na dystansie mini zajął Tomasz Dobrosielski.