Reklama [góra]

Wreszcie równy przejazd w Godkowie Osiedlu


Wielokrotnie zamykany i remontowany przejazd w Godkowie Osiedlu nareszcie ma gładką, równą nawierzchnię asfaltową. Przejeżdżanie przez tory jest teraz ledwo odczuwalne.


Nasi czytelnicy zachwalają nowe rozwiązanie i podkreślają, że można tak było od razu. Jak pamiętamy, położone przy okazji remontu torowiska płyty betonowe pękały i kruszyły się. Co więcej, przejeżdżający tamtędy kierowcy ryzykowali awarię pojazdów. 

Obecnie trwa remont przejazdu kolejowego w Bielinie. Miejmy nadzieję, że również tutaj pojawi się nawierzchnia asfaltowa.

Przejazd kolejowy w Godkowie Osiedle został zamknięty 13 kwietnia. Prace budowlane z założenia miały trwać około dwóch tygodni, jednak czas ten uległ znacznemu wydłużeniu. Kierowcy korzystali z objazdów wytyczonymi drogami wojewódzkimi oraz powiatowymi, natomiast ciężarówki i tiry musiały nadrabiać ponad 40 kilometrów.

Na ten temat pisaliśmy m.in. w artykułach Kolejna zmiana terminu otwarcia przejazdu w Godkowie OsiedluWczoraj otworzyli, dziś częściowo zamknęli, znowu problemy z przejazdem kolejowym w Godkowie Osiedlu.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.