Reklama [góra]

Doktor nauk medycznych i zarazem ginekolog położnik w Chojnie


Po raz pierwszy w Chojnie będzie przyjmował ginekolog położnik z tytułem doktora nauk medycznych. Przychodnia „DOM” na ulicy Odrzańskiej 1c informuje, iż od 3 października pan doktor Wojciech Kałużyński ze Szczecina będzie przyjmował na wizyty prywatne.


Doktor Kałużyński jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi (1973r.), specjalistą Ginekologiem Położnikiem od 1981 r. Tytuł Doktora nauk medycznych ma od 1986 r. (Pomorska Akademia Medyczna). Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska „Choroby Kobiece i Położnictwo” od 1991 r. Kierował specjalizacją 23 lekarzy ginekologów położników z różnych ośrodków w Polsce. Asystent Kliniki Patologii Ciąży i Porodu Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie od 1975 do 1982 r. Starszy asystent, zastępca Ordynatora Oddziału Ginekologiczno-Położniczego 109 Szpitala Wojskowego z Przychodnią w Szczecinie, a od 1991 r. Ordynator tego Oddziału. Od 2007 r. Starszy Asystent w Klinice Położnictwa i Ginekologii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego SPSK Nr 2 w Szczecinie. 

Uczestniczył w licznych międzynarodowych i krajowych, kongresach medycznych oraz w zagranicznych warsztatach operacyjnych w Prowansji, Berlinie, Czechach oraz w kilku wiodących ośrodkach w Polsce. Szczególne zainteresowania: zabiegi uroginekologiczne i leczenie zaburzeń statyki narządu płciowego u kobiet. Przeprowadził wiele operacji pokazowych m. in. w Wałczu, Tczewie, Sztumie, Chełmnie, Płocku, Pile, Rawie Mazowieckiej, Bydgoszczy. Ordynator CN Mamma w Szczecinie. 

Aktualnie pracuje na Oddziale Ginekologii i Położnictwa Szpitala Miejskiego w Świnoujściu w ramach Umowy Zlecenia oraz wykonuje zabiegi i operacje z zakresu ginekologii i uroginekologii w AMC w Szczecinie oraz przyjęcia w ramach Indywidualnej Specjalistycznej Praktyki Lekarskiej w Szczecinie przy ul. 5 Lipca 19c.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.