Reklama [góra]

Kandydaci na radnych w gminie Stare Czarnowo [oficjalna lista]


W gminie Stare Czarnowo cztery komitety wyborcze zarejestrowały łącznie 29 kandydatów do Rady Gminy. 



O fotel wójta ubiegać się będzie Marzena Grzywińska i Arkadiusz Łysik.


W dwóch okręgach zarejestrowano po jednym kandydacie, w związku z tym termin rejestracji wydłużono o pięć dni. Jeżeli nikt się nie zgłosi, kandydaci z automatu zdobędą mandat radnego.

Okręg nr 1
Sołectwo Binowo.

Kazimierz Mendak (KWW Arkadiusz Łysik)
Piotr Paczkowski (KWW Marzena Grzywińska)

Okręg nr 2
Sołectwo Kołowo obejmujące miejscowości: Kołowo, Kołówko i Mazurkowo, część sołectwa Dobropole Gryfińskie obejmujące miejscowość Sosnówko.

Kazimierz Bejnarowicz (KWW Marzena Grzywińska)

Okręg nr 3
Część sołectwa Dobropole Gryfińskie obejmujące miejscowość Dobropole Gryfińskie.

Renata Marczewska (KWW Arkadiusz Łysik)
Zofia Mielnicka (KWW Marzena Grzywińska)

Okręg nr 4
Sołectwo Glinna obejmujące miejscowości: Glinna, Gliniec.

Marcin Drwal (KWW Marzena Grzywińska)

Okręg nr 5
Sołectwo Kartno.

Paulina Skrzypa (KWW Arkadiusz Łysik)
Mieczysław Dudziński (KWW Marzena Grzywińska)

Okręg nr 6
Sołectwo Żelisławiec.

Dariusz Ruszczycki (KWW Marzena Grzywińska)
Joanna Rusinek (KWW Arkadiusz Łysik)

Okręg nr 7
Część sołectwa Stare Czarnowo obejmująca ulice: Szczecińską i Dębińską.

Jarosław Piskorz (KWW Jarosław Piskorz)
Damian Rabenda (KWW Marzena Grzywińska)

Okręg nr 8
Część sołectwa Stare Czarnowo obejmująca ulice: Cichą, Gryfińską, Ogrodową, Plac Kolejowy, Polną, Słoneczną, Szkolną i Św. Floriana.

Waldemar Bińkowski (KWW Arkadiusz Łysik)
Bożena Froncala (KWW Marzena Grzywińska)

Okręg nr 9
Sołectwo Dębina, sołectwo Komorówko.

Jan Nawrocki (KW Polskie Stronnictwo Ludowe)
Jarosław Polak (KWW Marzena Grzywińska)
Tadeusz Bas (KWW Arkadiusz Łysik)

Okręg nr 10
Sołectwo Żelewo.

Halina Hoduń (KWW Marzena Grzywińska)
Krzysztof Popek (KWW Arkadiusz Łysik)

Okręg nr 11
Część sołectwa Kołbacz obejmująca ul. Cystersów od nr 1A/1 do nr 4C/7.

Bartosz Forysiak (KWW Marzena Grzywińska)
Leokadia Moździerzewska (KWW Arkadiusz Łysik)

Okręg nr 12
Część sołectwa Kołbacz obejmująca ul. Cystersów od nr 5A/1 do nr 8C/7.

Artur Florczak (KWW Marzena Grzywińska)
Danuta Smykla (KWW Arkadiusz Łysik)

Okręg nr 13
Część sołectwa Kołbacz obejmująca ul. Szarych Mnichów od nr 1A/1 do nr 4D/11.

Jacek Chudak (KWW Arkadiusz Łysik)
Władysław Kałucki (KWW Marzena Grzywińska)

Okręg nr 14
Część sołectwa Kołbacz obejmująca ul. Szarych Mnichów od nr 5A/1 do nr 6D/11.

Dagmara Sromek (KWW Arkadiusz Łysik)
Alina Przybysz (KWW Marzena Grzywińska)

Okręg nr 15
Część sołectwa Kołbacz obejmująca ulice: Bogusława, Fermową i Warcisława, sołectwo Nieznań.

Łukasz Szajewski (KWW Arkadiusz Łysik)
Zenon Róg (KWW Marzena Grzywińska)


W związku ze zbliżającymi się wyborami na naszym portalu uruchomiliśmy specjalną zakładkę „Wybory 2018”, gdzie będzie można znaleźć wszystkie informacje i artykuły dotyczące jesiennych wyborów samorządowych. Serwis znajduje się również pod adresem www.wybory.chojna24.pl.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.