Podczas meczu piłkarz stracił przytomność i trafił do szpitala

Do bardzo groźnej sytuacji doszło na boisku podczas meczu piłkarskiego klasy okręgowej. Jeden z zawodników po zderzeniu z rywalem upadł na murawę i stracił przytomność.

W sobotę 22 września w ramach VI kolejki Klasy Okręgowej piłkarze Odry Chojna na wyjeździe rozgrywali mecz z Iskierką Szczecin.

W drugiej połowie, w okolicach 60 minuty meczu, po zderzeniu z przeciwnikiem na murawę upadł i stracił przytomność pomocnik Iskierki Adam Kanigowski. Na pomoc ruszyli zawodnicy obydwu zespołów.

Dzięki szybkiej interwencji i błyskawicznej pomocy medycznej piłkarzowi nie stało się nic poważnego, karetką został jednak przetransportowany do szpitala, gdzie stwierdzono wstrząśnienie mózgu.

Lekarze po konsultacji zdecydowali się pozostawić piłkarza na kilkudniową obserwację w szpitalu. Mecz zakończył się ostatecznie zwycięstwem gospodarzy 2:1.