Reklama [góra]

Oficjalne wyniki wszystkich kandydatów do Rady Powiatu w Gryfinie


W Radzie Powiatu w Gryfinie najwięcej mandatów zdobyli kandydaci Inicjatywy Samorządowej. Ugrupowanie obecnego starosty nie ma jednak samodzielnej większości, aby rządzić w powiecie będzie potrzebna koalicja. 

Już we wtorek w artykule Znamy skład nowej Rady Powiatu w Gryfinie poinformowaliśmy o nieoficjalnych wynikach w wyborach do Rady Powiatu. Inicjatywa Samorządowa zdobyła 8 mandatów, Koalicja Obywatelska  7 mandatów, Prawo i Sprawiedliwość  4 mandaty i SLD Lewica Razem  2 mandaty. 
Wyniki głosowania dla komitetów:

Inicjatyw Samorządowa  11 209 głosów – 35,03%
Koalicja Obywatelska Platforma.Nowoczesna  10 496 głosów  32,80%
Prawo i Sprawiedliwość  6 614 głosów  20,67%
SLD Lewica Razem  3 322 głosy  10,38%
PSL  356 głosów  1,11%

Poniżej publikujemy wyniki poszczególnych kandydatów: 
Okręg nr 1  Gmina Gryfino

KWW Inicjatywa Samorządowa
1. Roman Michalski  707
2. Jerzy Miler  485
3. Roman Rataj  353
4. Jan Podleśny  479
5. Maciej Racinowski  265
6. Wanda Kmieciak  222
7. Beata Olech-Budzik  45
8. Jolanta Staruk  120
9. Małgorzata Pokrzykowska  197
10. Jan Gładkow  471

KWW Prawo i Sprawiedliwość
1. Tomasz Mirakowski  688
2. Joanna Kostrzewa  1 200
3. Małgorzata Bogacz-Boś  81
4. Rafał Scisłowski  117
5. Paweł Racinowski  380
6. Grzegorz Lacek  282
7. Waldemar Cierlecki  92
8. Krystyna Młyńska 163
9. Halina Ekiert  129
10. Maciej Waliński  221

Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
1. Ewa Dudar  2 583
2. Hubert Andrych  390
3. Aleksandra Misiuna  401
4. Kazimierz Fischbach  160
5. Maria Tunia-Skowrońska – 102
6. Maciej Hełmniak  89
7. Tadeusz Figas  193
8. Sylwia Dunowska  73
9. Waldemar Piznal  131
10. Izabela Firląg  168

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem
1. Michał Kozakiewicz  492
2. Ireneusz Sochaj  219
3. Paulina Lewandowska  36
4. Sławomir Urbański  171
5. Alicja Lintner  43
6. Czesław Turkiewicz  57
7. Ewa Król  55
8. Ryszard Sznigir  93
9. Agnieszka Dworczyńska  10
10. Józef Gutowski  205

Okręg nr 2  gminy Banie, Stare Czarnowo, Widuchowa

KWW Inicjatywa Samorządowa
1. Sławomir Terebecki  660
2. Paweł Wróbel  767
3. Dorota Adamska  191
4. Agnieszka Gralak  247
5. Małgorzata Stachniuk  156
6. Marek Woś  177

KWW Prawo i Sprawiedliwość

1. Sołtysiak Jerzy  348
2. Gacparski Bogumił  202
3. Biegus Bartosz  438
4. Hładziejewski Stanisław  88
5. Górska Beata  83
6. Kostanciak Agnieszka  59

Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
1. Teresa Sadowska  711
2. Mariusz Adamski  502
3. Piotr Waydyk  268
4. Hanna Cembik  274
5. Barbara Szczawik  132
6. Paweł Jadwiszczak  33

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem
1. Marian Mielczarek  84
2. Ilona Baranowska  45
3. Zdzisław Merski  79
4. Stanisława Filipiuk  16

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
1. Maria Duraj  83
2. Rafał Walterowicz  65
3. Ewa Lech-Rabenda  81
4. Marcin Piątek  25
5. Zofia Woźniak  26
6. Paweł Medyński  85

Okręg nr 3 
 gminy Cedynia, Chojna, Trzcińsko-Zdrój

KWW Inicjatywa Samorządowa
1. Konarski Wojciech  1 079
2. Siergiej Tomasz  466
3. Sławiński Paweł  410
4. Zielińska Aleksandra  565
5. Komorzycka Anna  494
6. Bugajski Dawid  135
7. Dybka Anna  167
8. Rosiński Adam  346

KWW Prawo i Sprawiedliwość
1. Szmaja Zbigniew  351
2. Błęcki Sławomir  217
3. Stranc Wiesław  247
4. Bajsarowicz Piotr  142
5. Nowacka Edyta  127
6. Sobas Robert  92
7. Błęcka Iwona  90
8. Franciszkiewicz Aleksandra  70

Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
1. Mariusz Sikora  361
2. Alicja Kordylasińska  522
3. Jarosław Przygoda  599
4. Grażyna Babiarz  162
5. Aleksander Szok  187
6. Małgorzata Bułgajewska  129
7. Mariusz Strelczuk – 263
8. Jerzy Zgoda  743

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem
1. Wojciech Długoborski  511
2. Halina Markowska  75
3. Czesław Kołodziejczyk  34
4. Ewa Koba  196
5. Krzysztof Muraszka  344
6. Genowefa Skawińska  34
7. Piotr Drzewiecki  81
8. Piotr Kobusiak  268

Okręg nr 4  gminy Moryń, Mieszkowice

KWW Inicjatywa Samorządowa
1. Kaczmar Henryk  756
2. Ruchniak Tadeusz  397
3. Cybort Agata  214
4. Koeller Elżbieta  63
5. Rzepczak Remigiusz  575

KWW Prawo i Sprawiedliwość
1. Mazur Wanda  244
2. Rygus Kamil  38
3. Niedźwiecka Maria  234
4. Byra Stanisław  54
5. Jabłoński Roman  137

Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

1. Jerzy Domaradzki  510
2. Anna Glińska  401
3. Katarzyna Szczerba  134
4. Przemysław Paszko – 166
5. Katarzyna Kupczyk  109

Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem
1. Danuta Walusz  121
2. Leszek Klos  20
3. Łukasz Zdunek  30

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.