Reklama [góra]

Paweł z Mieszkowic wziął ślub z uczestniczką programu „Rolnik szuka żony” [foto] [video]


Paweł Borysewicz z Mieszkowic i Małgorzata Sienkiewicz, uczestniczka programu „Rolnik szuka żony”, stanęli na ślubnym kobiercu.

Już od sierpnia zakochani zapowiadali, że się pobiorą – słowa dotrzymali w piątek 28 września. Nowożeńcy poznali się w czwartej edycji emitowanego w telewizyjnej Jedynce programu.

Pierwsze zdjęcia z tego niezwykłego wydarzenia upubliczniła prowadząca programu Marta Manowska na jednym z portali społecznościowych. – Szczęśliwa, wzruszona. Życzę Wam pięknego życia. Małgosia w koronkowej sukni wyglądała zjawiskowo – opisała swoje wrażenia Manowska.

Małgorzata Sienkiewicz to pochodząca z miejscowości Uśnik Kolonia w gminie Śniadowo 28-latka. Zgłosiła się do programu z zamiarem znalezienia swojej drugiej połówki i, jak widać, wyszło znakomicie. Pochodzący z Mieszkowic Paweł Borysewicz przez pewien czas mieszkał i pracował w Szwecji. Od lutego ukochany Małgosi wrócił na stałe do Polski i zamieszkał z narzeczoną.
Pozostaje nam tylko pogratulować i życzyć dużo szczęścia. O swoich życiowych planach mówią w materiale filmowym dla TVP 1.Źródła: Fakt/Onet/Instagram/YouTube

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.