Reklama [góra]

Tak głosowali mieszkańcy Gminy Chojna – oficjalne wyniki do Rady Miasta


Prezentujemy oficjalne wyniki wyborów do Rady Miejskiej w Chojnie, potwierdzone przez Państwową Komisję Wyborczą. W nowej radzie znajdzie się aż 11 nowych osób. 

Radni, którym udało się ponownie zdobyć mandat zaufania i reelekcję, to Elżbieta Lach, Bartek Michnio, Małgorzata Przybylska i Michał Burak. 

Poniżej prezentujemy oficjalne wyniki kandydatów z podziałem na okręgi wyborcze. 




Okręg nr 1

Część miasta Chojna obejmująca ulice: Barnkowo, Barwicka, Bogusława, Czcibora, Demokracji, Dworcowa, Gdańska, Kolejowa, Kościuszki, Królowej Jadwigi, Leonida Teligi, Jana Matejki, Ogrodowa, Paderewskiego, Polna, Poznańska, Roosevelta, Słoneczna, Słowiańska, Towarowa, Trakt Pyrzycki, Warszawska, Wincentego Witosa, Wyzwolenia, Zielona i Żółkiewskiego.

Norbert Oleśków (Inicjatywa Samorządowa) – 162 głosy (44,14%)
Wojciech Skrzypczyk (Wspólnota Samorządowa) – 78 głosów (21,25%)
Kamila Sepełowicz (Gmina Chojna dla Pokoleń) – 74 głosy (20,16%)
Edyta Cieślak (Prawica dla gminy Chojna) – 34 głosy (9,26%)
Dawid Kowal (KWW Chojny) – 19 głosów (5,18%)

Okręg nr 2
Część miasta Chojna obejmująca ulice: Barwicka, Chopina, Demokracji, Gdańska, Jana Matejki, Kościuszki, Leonida Teligi, Paderewskiego, Polna, Poznańska, Roosevelta, Słoneczna, Warszawska, Wincentego Witosa.

Elżbieta Lach (Inicjatywa Samorządowa) – 183 głosy (44,20%)
Adam Lachowaicz (Gmina Chojna dla Pokoleń) – 95 głosów (22,95%)
Danuta Aleksandrowicz (Wspólnota Samorządowa) – 71 głosów (17,15%)
Radosław Stec (Prawica dla Gminy Chojna) – 65 głosów (15,70%)

Okręg nr 3
Część miasta Chojna obejmująca ulice: Bolesława Prusa, Brzozowa, Jagiellońska, Klasztorna, Malarska, Piastów, Piekarska, Podmurze, Skwer Jagielloński, Wieżowa, Wilsona.

Anna Panas (Inicjatywa Samorządowa) – 126 głosów (32,56%)
Iwona Hernik (Wspólnota Samorządowa) – 115 głosów (29,72%)
Lech Żarkowski (Prawica dla gminy Chojna) – 88 głosów (22,74%)
Justyna Kubik (Gmina Chojna dla Pokoleń) – 58 głosów (14,99%)

Okręg nr 4
Część miasta Chojna obejmująca ulice: Akacjowa, Aleja Wojska Polskiego, Browarna, Curie-Skłodowskiej, Kopernika, Krótka, Łużycka, Rogozińskiego, Różana, Sportowa, Szewska.

Marcin Pisanko (Inicjatywa Samorządowa) – 189 głosów (44,89%)
Piotr Żebrowski (Gmina Chojna dla Pokoleń) – 117 głosów (27,79%)
Sylwia Janiak Vel Kubiak (Wspólnota Samorządowa) – 69 głosów (16,39%)
Katarzyna Kiepura (Prawica dla gminy Chojna) – 46 głosów (10,93%)

Okręg nr 5
Część miasta Chojna obejmująca ulice: Bolesława Chrobrego, Mieszka I, Władysława Jagiełły.

Radosław Karwan (Inicjatywa Samorządowa) – 161 głosów (32,27%)
Paweł Bucyk (Gmina Chojna dla Pokoleń) – 128 głosów (29,63%)
Honorata Walorska (Wspólnota Samorządowa) – 85 głosów (19,68%)
Beata Czajkowska (Prawica dla Gminy Chojna) – 58 głosów (13,43%)

Okręg nr 6
Część miasta Chojna obejmująca ulice: Bałtycka, Basztowa, Jodłowa, Klonowa, Krupin, Mickiewicza, Młyńska, Odrzańska, Słowackiego, Szczecińska, Szkolna, Tartaczna, Topolowa.

Wojciech Łosowski (Inicjatywa Samorządowa) – 116 głosów (35,05%)
Elżbieta Zielinkewicz (Gmina Chojna dla Pokoleń) – 114 głosów (34,44%)
Krzysztof Sienkiewicz (Wspólnota Samorządowa) – 54 głosy (16,31%)
Piotr Karaczun (Prawica dla gminy Chojna) – 47 głosów (14,20%)

Okręg nr 7
Część miasta Chojna obejmująca ulice: Brzoskwiniowa, Generała Władysława Sikorskiego, Jaśminowa, Kokosowa, Łucznicza, Łyżwiarska, Orzechowa, Owocowa, Pływacka, Sadowa, Tęczowa, Willowa, Wiosenna.

Halina Szczygieł (Gmina Chojna dla Pokoleń) – 129 głosów (30,71%)
Rafał Miler (Prawica dla Gminy Chojna) – 104 głosy (24,76%)
Arkadiusz Kubik (Inicjatywa Samorządowa) – 99 głosów (23,5%)
Dariusz Prus (Wspólnota Samorządowa) – 88 głosów (20,95%)

Okręg nr 8
Część miasta Chojna obejmująca ulice: Czereśniowa, Janusza Kusocińskiego, Narciarska, Orląt, Przemysłowa, Sosnowa, Wiśniowa, Żwirki i Wigury.

Agnieszka Sikora (Inicjatywa Samorządowa) – 105 głosów (31,72%) - wygrała losowanie
Adam Będzak (Gmina Chojna dla Pokoleń) – 105 głosów (31,72%)
Wiesława Koladyńska (Wspólnota Samorządowa) – 69 głosów (20,85%)
Anna Walczak (Prawica dla Gminy Chojna) – 52 głosy (15,71%)

Okręg nr 9
Sołectwo Graniczna z miejscowościami Graniczna i Bara, Sołectwo Lisie Pole z miejscowościami Lisie Pole, Lisie Pola.

Małgorzata Wójcik (Inicjatywa Samorządowa) – 119 głosów (43,75%)
Maciej Lisiecki (Wspólnota Samorządowa) – 103 głosy (37,87%)
Wiesław Foremny (Prawica dla Gminy Chojna) – 50 głosów (18,38%)

Okręg nr 10
Sołectwo Garnowo z miejscowością Garnowo, Sołectwo Nawodna z miejscowościami Nawodna.

Marek Bednarz (Inicjatywa Samorządowa) – 162 głosy (44,88%)
Patryk Szczapa (Gmina Chojna dla Pokoleń) – 127 głosów (35,18%)
Jerzy Karaczun (KWW Jedność) – 44 głosy (12,19%)
Damian Stefański (Prawica dla Gminy Chojna) – 28 głosów (7,76%)

Okręg nr 11
Sołectwo Grabowo z miejscowością Grabowo Sołectwo Krajnik Dolny z miejscowościami Krajnik Dolny, Ognica, Sołectwo Krajnik Górny z miejscowością Krajnik Górny, Sołectwo Zatoń Dolna z miejscowościami Zatoń Dolna, Raduń.

Bartosz Michnio (Inicjatywa Samorządowa) – 104 głosy (35,49%)
Ewa Simińska (Gmina Chojna dla Pokoleń) – 76 głosów (25,94%)
Tadeusz Balbuza (Wspólnota Samorządowa) – 58 głosów (19,80%)
Krzysztof Pawłowski (Prawica dla Gminy Chojna) – 55 głosów (18,77%)

Okręg nr 12
Sołectwo Krzymów z miejscowościami Krzymów, Kuropatniki, Sołectwo Łaziszcze z miejscowością Łaziszcze, Sołectwo Mętno z miejscowościami Mętno, Mętno Małe, Nadolnik, Wilkoszyce, Sołectwo Stoki z miejscowością Stoki.

Małgorzata Przybylska (Inicjatywa Samorządowa) – 168 głosów (44,21%)
Andrzej Szpilski (Gmina Chojna dla Pokoleń) – 139 głosów (36,58%)
Adam Blachnierek (Prawica dla Gminy Chojna) – 73 głosy (19,21%)

Okręg nr 13
Sołectwo Białęgi z miejscowością Białęgi, Sołectwo Brwice z miejscowością Barwice Sołectwo Czartoryja z miejscowościami Czartoryja, Barnkowo osada, Sołectwo Kamienny Jaz z miejscowościami: Kamienny Jaz, Trzeszcze, Sołectwo Narost z miejscowością Narost.

Marlena Witek (Inicjatywa Samorządowa) –143 głosy (38,02%)
Stanisław Drapaluk (Wspólnota Samorządowa) – 87 głosów (23,14%)
Grażyna Gawron (Gmina Chojna dla Pokoleń) – 76 głosów (20,21%)
Piotr Nosul (Prawica dla Gminy Chojna) – 61 głosów (16,22%)
Mateusz Rataj (KWW Chojny) – 9 głosów (2,39%)

Okręg nr 14
Sołectwo Godków z miejscowościami Godków, Kaliska, Sołectwo Godków-Osiedle z miejscowością Godków-Osiedle, Sołectwo Jelenin z miejscowościami Jelenin, Jelonki, Wilcze.

Michał Burak (Wspólnota Samorządowa) – 103 głosy (32,59%)
Tomasz Radziusz (Gmina Chojna dla Pokoleń) – 88 głosów (27,85%)
Aniela Jurewicz (Prawica dla gminy Chojna) – 65 głosów (20,57%)
Małgorzata Pitura (Inicjatywa Samorządowa) – 60 głosów (18,99%)

Okręg nr 15
Sołectwo Grzybno z miejscowościami Grzybno, Pniewko, Strzeszewko, sołectwo Rurka z miejscowościami Rurka, Przyciesie, sołectwo Strzelczyn z miejscowością Strzelczyn.

Beata Malecka (Gmina Chojna dla Pokoleń) – 137 głosów (30,44%)
Andrzej Mikołajczyk (Inicjatywa Samorządowa) – 107 głosów (23,78%)
Magdalena Glonek (Wspólnota Samorządowa).– 105 głosów (23,33%)
Stefański Leszek (Prawica dla Gminy Chojna) – 101 głosów (22,44%).

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.