Reklama [góra]

Zaprosiliśmy kandydatów do debaty na żywo


W ostatnim tygodniu kampanii wyborczej chcieliśmy zaprosić wszystkich kandydatów na burmistrza gminy Chojna do debaty, podczas której wyborcy mogliby dowiedzieć się czegoś więcej o samych kandydatach i ich programach. Niestety z powodu odmowy udziału w dyskusji jednego z kandydatów spotkanie nie odbędzie się. 


Chojna24.pl jest jedynym regionalnym medium, który wykorzystuje technologię transmisji na żywo przez internet. Debata miała odbyć się w naszym studiu i być transmitowana za pośrednictwem portali społecznościowych na żywo. 

Kandydatom zaproponowaliśmy formułę wzajemnej dyskusji – komitety miały wspólnie ustalić warunki debaty, a każdy z kandydatów miał przygotować pytania dla swoich rywali. Chodziło przede wszystkim o zachowanie neutralności i obiektywności. Spotkanie miał prowadzić nasz redaktor naczelny Przemysław Kaweński. 

Bardzo chętni do takiej formy dyskusji byli: Adam Fedorowicz (obecny burmistrz, kandydat KWW Wspólnota Samorządowa) i Barbara Rawecka (kandydatka KWW Inicjatywa Samorządowa). Piotr Mróz postawił warunek, że w debacie muszą wziąć udział wszyscy kandydaci. Na udział nie zgodził się Radosław Stec (kandydat KWW Prawica dla Chojny), w związku z tym do debaty niestety nie dojdzie. 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.