Reklama [góra]

Anna Grejman żegna się z Chemikiem Police


W czwartek 29 listopada Klub Siatkarski Chemik Police występujący w Pluslidze kobiet poinformował, że z zespołem pożegnała się Anna Grejman.

Siatkarka za porozumieniem stron rozwiązała swój kontrakt. Zawodniczka jest narzeczoną Bartosza Kurka, byłego siatkarza Stoczni Szczecin.

Jak informują ogólnopolskie media, Grejman może trafić do pierwszoligowych drużyn  Wisła Warszawa czy DevelopResu SkyRes Rzeszów.

Prezentujemy oficjalny komunikat Chemika:

Na prośbę zawodniczki Chemik Police zgodził się na rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron.  Grejman dołączyła do mistrza Polski przed bieżącym sezonem i planowo w naszych barwach miała zostać co najmniej do maja 2019. Sytuacja jednak uległa zmianie, a klub wyraził zgodę na rozwiązanie kontraktu za porozumieniem stron. 

– Żadną tajemnicą jest, że Ania to prywatnie narzeczona Bartosza Kurka. Ze względu na zmiany w życiu sportowym Bartka, Ania poprosiła o możliwość rozwiązania kontraktu. Z uwagi na jej dobro postanowiliśmy nie robić jej pod górkę i wyrazić zgodę. Pomimo przedwczesnego rozstania, życzymy jej dużo szczęścia i sukcesów w życiu prywatnym oraz sportowym – mówi Paweł Frankowski, prezes klubu. 

Ze względu na dynamiczną sytuację i szybki bieg wydarzeń, klub rozważy możliwość zakontraktowania czwartej przyjmującej, która ewentualnie zastąpiłaby Annę Grejman w kadrze Chemika.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.