Reklama [góra]Zapraszają na XXI Charytatywny Bal Andrzejkowy


Rada Rodziców i Rada Pedagogiczna  Szkoły Podstawowej nr 2 im Kornela  Makuszyńskiego w Chojnie zapraszają na XXI Charytatywny Bal Andrzejkowy w Restauracji Pod Sadami w Witnicy dnia 24 listopada od godziny 19:00 do 5:00.

Tradycyjnie oferujemy Państwu świetną zabawę, mnóstwo niespodzianek oraz doskonałe i bogate menu: obiad, 6 ciepłych posiłków, smaczne zimne zakąski, stół wiejski, tort, świetne ciasta, ciepłe i zimne napoje.

W programie zabawy, loteria fantowa, licytacja na rzecz szkoły i lubiany przez Państwa romantyczny walczyk różany i czekoladowy. 

Do tańca zagra nam zespół „Nastroje” z Dębna
Cena biletu od pary 250 zł

Cieszymy się, że Państwo jesteście Naszymi Przyjaciółmi, dlatego zapraszamy do zakupu biletów w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 2 im Kornela Makuszyńskiego w Chojnie (tel. 91 414 27 03) od 9.11.2018 r.

Chcielibyśmy naszym uczniom sprawić trochę radości i pożytecznie wykorzystać ich umiejętności i duże zaangażowanie w sprawy szkoły. Uczniowie chcieliby bardzo założyć w szkole radiowęzeł oraz szkolne radio. Dlatego serdecznie zapraszamy do wsparcia naszych działań i uczestnictwa w licytacjach i loterii fantowej.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.