Reklama [góra]

Mieszkańcy wstrząśnięci tragedią. Wśród ofiar 8- i 10-letni chłopcy [foto]


Mnóstwo zniczy pali się pod blokiem przy ulicy Pod Lipami w Pyrzycach. Mieszkańcy są wstrząśnięci tym, co się stało. W sobotę w jednym z mieszkań ujawniono ciała czterech osób. 


W nocy policjanci i biegli z zakresu medycyny sądowej zakończyli czynności. Prokuratura cały czas nie udziela żadnych informacji, pierwsze oficjalne komunikaty mają pojawić się w poniedziałek. 

Potwierdzają się niestety makabryczne informacje, które podawaliśmy w sobotę. Prawdopodobnie w mieszkaniu doszło do zabójstwa. Mężczyzna, obywatel Hiszpanii, miał zabić dwójkę synów w wieku 8 i 10 lat oraz swoją konkubinę. Przeżyła 11-letnia dziewczynka – miała uciec w trakcie, gdy dochodziło do mordu... 

W opinii sąsiadów była to normalna rodzina. Matka dbała o dzieci, miała odejść od ich ojca, z którym mieszkała w Hiszpanii. Kobieta z trójką dzieci wróciła do Pyrzyc. Mężczyzna przyjechał za nią. Według relacji sąsiadów, które zebrali reporterzy „Głosu Szczecińskiego”, w ostatnich dniach para się kłóciła. 

O tragedii w Pyrzycach pisaliśmy w artykule Ojciec zabił matkę i dwóję dzieci? Cztery ciała odkryto w mieszkaniufot. Remigiusz Pajor-Kubicki

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.