Reklama [góra]Betlejem w Szczecinie. Przyjdź na niesamowity koncert kolęd [video]


Aż w 13 miastach i największych halach koncertowych odbędzie się widowisko pod nazwą Betlejem w Szczecinie. To wydarzenie jest szansą na odsłuchanie i odśpiewanie ponad 30 pieśni bożonarodzeniowych w zupełnie nowej aranżacji.


Na scenie pojawią się wielkie gwiazdy polskiej estrady: Kamil Bednarek, Antonina Krzysztoń, Józef Broda, Adam Krylik, Mate.O, Dana Vynnytska, Agnieszka Musiał, Dawid Kwiatkowski, Bovska. Zagrają słynny Atom String Quartet, fenomenalna Kapela Maliszów oraz bułgarsko-rumuńska orkiestra dęta – Fanfara Moldova. Pod kierownictwem Jana Smoczyńskiego wystąpią wyjątkowi wokaliści i instrumentaliści z Polski oraz ze świata, m. in.: Yazeed Sakhnini – Arab z Nazaretu, Adeb Chamoun – perkusista o syryjsko-ormiańskich korzeniach, Yaron Cherniak – Żyd z Jerozolimy.

– Dołączy do nich chór, czyli my – kilka tysięcy widzów, którzy podczas koncertu oddadzą się wspaniałemu entuzjazmowi wspólnego kolędowania. Ten wyjątkowy koncert będzie rozbrzmiewać bożonarodzeniową radością przez ponad 2 godziny – informuje Paulina Fryszka z wydziału Wychowania Katolickiego oraz portalu młodych ichtis.info.


Ceny biletów są zależne od strefy numerowanego miejsca oraz dostępne w trzech cenach: 50 zł, 60 zł i 80 zł – szczegóły poniżej na mapce sektorów hali Netto Arena. Całkowity dochód z koncertu wspiera akcje ewangelizacyjne i charytatywne, m.in. akcję „Ambasadorzy Miłosierdzia”. Uprzejmie prosimy o zgłaszanie zapotrzebowania na liczbę biletów do Kurii Metropolitalnej Szczecińsko-Kamieńskiej do dnia 5 stycznia br. Liczba biletów i rodzaj miejscówek są ograniczone i decyduje o nich kolejność zgłoszeń. Zamówienia indywidualne i grupowe można składać w wersji elektronicznej pod adresem mailowym p.fryszka@ichtis.info oraz pod numerem telefonu 506 413 634 (Paulina Fryszka).
– Chcemy wspólnie poruszać ludzkie serca i zachęcać ludzi do pomagania potrzebującym. Służą temu akcje charytatywne, które wspólnie zrealizujemy. W poprzedniej edycji akcji Głodnych Nakarmić, która wspierała osoby niedożywione, przekazaliśmy na ten cel ponad 798 000 zł. Natomiast akcja Ambasador Miłosierdzia to akcja, w której każdy, kto przekaże torbę wypełnioną artykułami dla osób potrzebujących, otrzyma tytuł Ambasadora Miłosierdziamówi Adam Guzdek z Fundacji Światło-Życia.

Więcej informacji znajdziesz na stronie ichtis.info oraz na Facebooku.

Koncert odbędzie się 6 stycznia o godzinie 18:00 w hali Netto Arena w Szczecinie, która znajduje się przy ul. Władysława Szafera.

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.