Reklama [góra]Miesiące pełne emocji i wyzwań. Sprawdź, czym zajmowaliśmy się w 2018 roku [video]


Rok 2018 dla portalu chojna24.pl oraz dla naszych czytelników był wyjątkowy i rekordowy. W dalszym ciągu chojna24.pl jest najpopularniejszym i najchętniej czytanym medium w powiecie gryfińskim. Tylko w październiku na naszym portalu odnotowaliśmy 3 miliony wyświetleń. W tym roku obchodzimy okrągły jubileusz 10-lecia istnienia. 

Bez wątpienia, nasz portal od początku istnienia jest liderem na rynku regionalnym. Statystyki z roku 2017 zanotowały ponad 15 milionów odsłon, odwiedziło nas ponad 600 tysięcy unikalnych użytkowników.

Lider wśród portali informacyjnych

Według danych z Google Analitycs, średnio portal chojna24.pl czyta od 10 do 15 tysięcy unikalnych użytkowników, często zdarza się nam również przekroczyć tę liczbę (w zależności od prezentowanych materiałów i wydarzeń). Nasze statystyki można zobaczyć tu [kliknij]. Dla porównania najpopularniejszy gryfiński portal odwiedza codziennie średnio nieco ponad 5 tys. czytelników (dane z Google Analitycs z czerwca 2018 roku). 

Bezkonkurencyjni jesteśmy również w serwisach społecznościowych  na Facebooku, Instagramie i serwisie YouTube zostawiamy konkurencję daleko w tyle. 

Portal i telewizja

Chojna24.pl to nie tylko portal, ale również telewizja internetowa. Naszym zasięgiem obejmujemy już nie tylko powiat gryfiński, lecz także myśliborski, zdarza nam się też pisać o wydarzeniach z powiatu pyrzyckiego. W styczniu wyprodukujemy 122 wydanie jedynego w regionie telewizyjnego serwisu informacyjnego „Wydarzenia Tygodnia". 

Najpopularniejsze w 2018 roku

Zapraszamy do przeglądu najciekawszych wydarzeń z minionego roku. Prezentujemy najpopularniejsze artykuły, tematy i materiały wideo w 2018 roku. 


 • „Szczecińscy Sybiracy” – nowy film zrealizowany przez chojna24.pl to dzieło stworzone specjalnie dla Miasta Szczecin i Związku Sybiraków z oddziałem w Szczecinie. W trwającym blisko 30 minut filmie przedstawione są historie Sybiraków z w.w. miasta.

 • Nasz dziennikarz, Andrzej Krywalewicz, na początku roku wydał swoją pierwszą książkę „Tam, gdzie zatrzymał się pociąg”. Publikacja wypełniona jest nie tylko wspaniałymi historiami, ale również unikatowymi zdjęciami z okresu przedwojennego oraz ilustracjami, które wykonał Marcin Przydatek.
 • Nasz portal istnieje również w serwisach społecznościowych. Jak z kolei tutaj wyglądają liczby?

   Facebook: 15 504 polubień
  – Instagram: 1 596 obserwujących
  – Twitter: 242 obserwujących
  – YouTube: 1265 subskrybentów /  1 722 217 wyświetleń wideo.

W 2019 roku nasz portal będzie obchodził okrągłą rocznicę 10-lecia istnienia. Chojna24.pl wystartowała w październiku 2009 roku, do tej pory opublikowaliśmy dokładnie 14 474 artykułów. 

Chojna24.pl była pierwszym portalem i jedyną telewizją internetową w powiecie gryfińskim. Pierwszy artykuł ukazał się 16 października 2009 roku. Od początku jesteśmy liderem wśród nowych mediów, codziennie odwiedza nas tysiące czytelników. 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.