Reklama [góra]Fisher kolejną gwiazdą Moryńskiego Jarmarku [video]


W połowie stycznia na łamach naszego portalu ukazał się artykuł mówiący o pierwszej gwieździe Jarmarku Moryńskiego. Dzisiaj organizatorzy informują nas o kolejnych nazwiskach.

Wydarzenie odbędzie się w dn. 19-20 lipca. W sobotę (19 lipca) wystąpi Joanna Klepko (więcej znajdziesz w artykule: TYLKO U NAS: Cleo gwiazdą tegorocznego Jarmarku Moryńskiego!). Przed nią zaprezentuje się coverband theBest4. To profesjonalny, pięcioosobowy zespół muzyczny, wykonujący na żywo hity czterech gwiazd światowego formatu: Michael Jackson, Queen, Phil Collins oraz George Michael.

– Zapraszamy również na nasz coroczny bieg. W tym roku będzie on jubileuszowy, bo dwudziesty – mówią nam organizatorzy wydarzenia. Bieg odbędzie się 20 lipca, trasa jak w ubiegłym roku.


Gwiazdy również w piątek

Fisher to kolejna gwiazda, która zostaje ujawniona przez organizatorów Jarmarku Moryńskiego. Artysta obecny jest na rynku muzyki disco polo od roku 2008. Znany jest z takich utworów, jak „Bo to miłość”, wykonany razem z Mejk, czy też „Jesteś moim aniołem”. Fisher wykonał ten przebój wraz z Krzysztofem Rutkowskim.Przed Fisherem wystąpi Boomcyk. Gryfiński artysta, który ma za sobą wiele wspaniałych koncertów, między innymi ten w Boszkowie na Kocham Disco Festival. Jego utwór „Dziewczyno z konsumu” obejrzano w serwisie społecznościowym YouTube ponad 225 tys. razy. Boomcyk może pochwalić się takimi utworami, jak „Prywatka u Janusza”, „Daj mi swe usta” czy „Jeden taki dzień”.


Zwieńczeniem dnia będzie zabawa z Lokusem. Tomek urodził się w Inowrocławiu. Po ukończeniu liceum wyjechał do Szczecina, gdzie podjął studia muzyczne na Akademii Sztuki i uzyskał tytuł magistra. W muzyce disco polo działa prężnie od roku 2015. Jest uczestnikiem największego w Polsce festiwalu muzyki tanecznej w Ostródzie.


fot. facebook / Fisher Music

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.