Wspaniałe wyniki zawodników z UKS-T Victoria

W niedzielę 24 lutego 2019 r. zawodnicy Klubu UKS-T Victoria Chojna bardzo udanie zaprezentowali się w 16. Międzynarodowych Mistrzostwach Gminy Dębno w tenisie stołowym.

W kat. chłopców do lat 16 doskonałe drugie miejsce zajął Piotr Junosz. Pozostali zawodnicy Victorii – Krzysztof Zawalski, Kacper Kamiński oraz Kuba Eiding – również dzielnie walczyli o jak najlepsze miejsca w turnieju. Kategoria mężczyzn do lat 45 została zdominowana przez zawodników Victorii. Drugie miejsce wywalczył Robert Bałachowski, ulegając w meczu finałowym Kamilowi Rudominie z II ligowego KS ATS Stargard.

Trzecie miejsce zajął Michał Olejnik, zwyciężając po zaciętym pięciosetowym pojedynku zawodnika z klubu Harksheide Hamburg.

W kat. mężczyzn w przedziale wiekowym 46-60 wystąpił Tomasz Bałachowski, plasując się ostatecznie na miejscach w przedziale 5-8. Ponadto w kat. mężczyzn do lat 45 Victorię reprezentował Krzysztof Jachowicz.