Reklama [góra]Byliśmy w nowym klubie fitness. Otwarcie Dream Fit już 7 kwietnia [foto]


Kończy się remont Dream Fit, klubu fitness i siłowni, która powstaje w budynku firmy Pomot przy ulicy Słowiańskiej w Chojnie. Otwarcie klubu odbędzie się w niedzielę 7 kwietnia. 

Na ponad 400 metrach kwadratowych powierzchni znajdzie się siłownia, sala fitness, strefa relaksu i strefa dla dzieci. Remont w obiekcie trwał przez ponad trzy miesiące. Klienci będą mieli do dyspozycji przestronne i klimatyzowane wnętrza oraz profesjonalny sprzęt. 

- Kończymy remont, lada dzień rozpocznie się instalacja urządzeń na siłowni, czekają nas ostatnie prace kosmetyczne i ruszamy pełną parą - mówi nam Ola Królak.

W Dream Fit miłośnicy siłowni będą mogli skorzystać z pomocy trenerów personalnych i instruktorów. Będzie również bogata oferta różnych zajęć fitness. 

- Każdy u nas znajdzie coś dla siebie. Będą zajęcia na trampolinach, zumba, zdrowy kręgosłup, jum it, stepy, piloxing, bachata, fit senior, płaski brzuch, brazylijskie pośladki, trening funkcjonalny, joga czy fitball. Zapraszamy osoby w różnym wieku, przygotowaliśmy nawet ofertę dla seniorów - dodaje Paulina Radke. 


Wielkie otwarcie klubu odbędzie się w niedzielę 7 kwietnia. W godzinach 12:00 - 18:00 na klientów czeka wiele atrakcji. Będą porady trenera, zajęcia pokazowe, zdrowe koktajle i ciasto oraz konkursy z nagrodami. 

1 komentarz:

Obsługiwane przez usługę Blogger.