Reklama [góra]

Co przyniesie weekend? Wracają rozgrywki C-klasy [30-31.03.19]


Po blisko pięciu miesiącach przerwy do gry o ligowe punkty powracają piłkarze z najniższej grupy rozgrywkowej - C klasy. W najbliższy w weekend rozegrają pierwsze spotkania tej wiosny.


Do gry powracają również zawodnicy z ligi juniorów Przedstawimy ligowy rozkład jazdy od czwartej ligi piłki nożnej do ligi juniorskiej.

IV liga 
Morzycko Moryń - Hutnik Szczecin (sobota, godz. 15:00 )

Klasa Okręgowa
Osadnik Myślibórz - Iskra Golczewo (sobota, godz. 16:00 )
Dąb Dębno - Biali Sądów( niedziela (niedziela, godz. 16:00 )
Ogniwo Babinek - Mierzynianka Mierzyn (niedziela, godz. 16:00)
Odra Chojna - Piast Chociwel (sobota, godz. 16:00)

A klasa 
Czcibor Cedynia - Orkan Suchań (niedziela, godz. 14:00 )
Unia Dolice - Energetyk Gryfino (sobota, godz. 11:00 )
SCRS Barlinek - Zieloni Zielin (sobota, godz. 15:00)

B klasa Szczecin gr. 3
Zootechnik Kołbacz - Vielgovia Szczecin (sobota, godz. 15:00, boisko w Wielgowie, zmiana gospodarza)
Aquila Szczecin - Odrzanka Radziszewo (niedziela, godz. 13:00 )
Tanowia Tanowo - Grot Gardno (sobota, godz. 15:00)
B klasa, grupa 4.
Wszystkie spotkania w tej grupie odbędą się w niedzielę  
LUKS Krzywin - Czarni Fiege Lubanowo (godz. 12:00)
Chrobry Lisie Pole - Mieszko Mieszkowice (godz. 13:00)
Łabędź Widuchowa - Korona Klępicz (godz. 14:00)
Orzeł Trzcińsko-Zdrój - Czarni Czarnówko (godz. 14:00)
Zjednoczeni Kurzycko - Piast Piaseczno (godz. 15:00)
Rurzyca Nawodna - Witniczanka Witnica (godz. 15:00)

B klasa, grupa 6 
Wicher Przelewice - Błyskawica Kluki (sobota, godz 16:00 )
GKS Golenice - Mechanik Warnice (niedziela, godz. 14:00)
Pomorzanin Cychry - Santos Sarbinowo (niedziela, godz. 15:00)
Bryza Reńsko - Unia Swochowo (niedziela, godz. 15:00)

C klasa, grupa 3
Polonia Gryfino - Sokół Różańsko (niedziela, godz. 16:00)
Ogniwo II Babinek - Iskra II Banie (niedziela, godz. 12:00)
Tywa Swobnica - Zryw Góralice (niedziela, godz. 14:00)
Sekwoja Brwice - Wicher Steklno (niedziela, godz. 15:00)

Juniorzy 
Odra Chojna - Sęp Brzesko (sobota, godz. 11:00)

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.