Reklama [góra]Kabaret Czwarta Fala z okazji Dnia Kobiet w Moryniu [foto]


W niedzielę trzeciego marca w sali moryńskiego Geoparku odbyła się wydarzenie z związanie z przypadający na 8 marca dniem kobiet .

Życzeniami z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, złożonymi przez Burmistrza Morynia Józefa Piątka oraz Przewodniczącego Rady Miejskiej w Moryniu Krzysztofa Koneckiego, rozpoczęła się niedzielna uroczystość

Niezwykły koncert zagrała grupa muzyczna Trio Confetti ze Szczecina w składzie Maja Nizińska (wiolonczela), Kasia Krajka (flet) i Damian Krajka (altówka), prezentując własne aranżacje znanych utworów rockowych, rozrywkowych, filmowych, a nawet symfonicznego metalu.

Trio koncertuje razem od ponad dekady. Na co dzień uczą w szkołach muzycznych i są managerami Grodzkiej Agencji Artystycznej; w wolnych chwilach wspólnie muzykują i aranżują. Wyróżnia ich samo podejście do muzyki. Grają to co lubią, a ich repertuar przełamuje stereotypy. Po krótkiej przerwie technicznej na scenie pojawił się po raz drugi w Moryniu Kabaret  Czwarta Fala z Kielc z programem pt. „Made in Poland II”.

Oprócz prezentacji swojego autorskiego, najnowszego programu komicy przedstawili kilka „sucharów” z życia polityki i świata mody. Zaprezentowali również najnowsze skecze, rozbawiając publiczność do łez.


Tekst i fot.: MOK Moryń

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.