Reklama [góra]Klub zachęca do zbiórki dla małej Juli. Będą kwestować podczas meczu


Miejski Klub Sportowy Odra Chojna zachęca do pomocy dla małej Juli która choruje na autyzm .


Rodzice zorganizowali zbiórkę internetową, która ma na celu zebranie kwoty 5000 złotych, pieniądze zostaną przeznaczone na rehabilitacje. 

Julia urodziła się w 35 tyg ciąży (wcześniactwo) z wagą 2400g.w trzecim  tygodniu .Życia wystąpiło u niej zasinienie z wiotkością mięśni oraz obustronne zapalenie płuc i niedokrwistość. Około 3 roku życia Julia ponownie trafila do szpitala z powodu skrajnej niedokrwistości z niedoboru żelaza. Przetoczono jej dwukrotnie krew. We wrześniu 2016r. Otrzymaliśmy diagnozę Autyzm.

To był dla nas cios... Zaczęliśmy walkę o przyszłość naszej córeczki. W czerwcu 2018r. Rezonans głowy wykazał obecność torbieli Szyszynki .Najbardziej opóźnioną sferą u Julii jest rozwój mowy.
Córką potrzebuje pomocy w czynnościach samoobsługowych i higienicznych.Cale nasze życie rodzinne jest dostosowane do diagnozy córki. Autyzm  nie jest postrzegany jako niepełnosprawność i wiele osób nie wie z czym się mierzymy na odzień.

Jesteśmy pod stałą kontrolą specjalistów m.in. psychiatry,neurochirurga,neurologa, hematologa. Julia jest bardzo pogodna dziewczynką i bardzo chce wspolpracowac na wszelkich zajęciach choć nie jest to łatwe,dlatego zbieramy pieniążki na rehabilitację oraz turnus rehabilitacyjny w Warszawie. Julia była już na jednym turnusie rehabilitacyjnym dzięki grupie Opel Squad Zachód ,którzy zorganizowali licytację na stronie facebook oraz ludziom o wielkich sercach.Teraz musimy kontynuować rehabilitację dla Julii aby mogła choć w małym stopniu zacząć żyć normalnie.

Rodzice 

Jak możesz pomoc ? 

Przez  stronię internetową Pomóżmy Julii zacząć żyć normalnie!  lub osobiście na sobotnim spotkaniu ligowym z Piastem Chociwel. Początek meczu w sobotę o  godz 16:00. Przed wejściem na stadion odbywać się będzie zbiórka pieniędzy. 

fot. archiwum

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.