Reklama [góra]Nasz dziennikarz opowiadał o swojej pracy. Spotkanie z uczniami ze szkoły podstawowej [foto]


To kim chcemy zostać w przyszłości nurtuje nas od szkolnych lat. Często zdarza się, że jednak są to marzenia których nie spełniamy. Czy jednak to co dziś robimy jest godne pochwalenia się? Czy kochamy swoją pracę?Na stronie biznes.onet kilka lat temu mogliśmy czytać o "10 sygnałach, po których poznasz, że robisz to co kochasz". Jeden z punktów dotyczył pracy na pełny etat. Nie myślisz zatem o zrealizowaniu zadań w wyznaczonych godzinach, bo potem "zająć się swoim życiem". W końcu zajmujesz się sobą 24 godziny na dobę.


Klasa szkoły podstawowej nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego zorganizowała spotkanie, na które zaprosiła naszego redakcyjnego kolegę. Przemysław Kaweński z wykształcenia jest fotografem, ukończył również I stopień szkoły muzycznej na fortepianie oraz jest dziennikarzem naszego portalu (w ciągu dwóch lat pracy otrzymał dwa razy nominację do dziennikarza roku w kategorii debiut roku) - Robię to co kocham [...] bycie dziennikarzem oznacza bardzo małą ilość życia prywatnego. W końcu zostajesz osobą publiczną. Gdy dochodzi jeszcze muzyka i fotografia, wówczas czas prywatny nieraz ogranicza się tylko i wyłącznie do położenia spać - mówi o swoich codziennym życiu.

Zajęcia trwały 45 min. Przemek opowiedział jak wygląda praca fotografa na weselach, muzyka oraz dziennikarza.

kawenski.pl

Od kilku lat Przemek jest również twórcą bloga, na którym opisuje swoją pracę "od kuchni". Możemy tam poczytać nie tylko historie związane z portalem chojna24.pl ale również np. jak wyglądała praca konferansjera podczas zeszłorocznych dni Chojny. Przeprowadza także wywiady, podczas których znani dziennikarze i artyści opowiadają o swoich przygodach [z drugiej strony obiektywu]

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.