Reklama [góra]

Tanie budowanie z Bricomanem w powiecie gryfińskim. Transport ze Szczecina dojedzie w atrakcyjnej cenie! [video]


Bricoman to hurtownia z materiałami do budowy i remontów domów, mieszkań lub innych obiektów. Jedyny obiekt tej marki w województwie zachodniopomorskim znajduje się w Szczecinie. Już teraz z atrakcyjnych cen i ofert mogą skorzystać mieszkańcy powiatu gryfińskiego. Bricoman rozszerzył właśnie ofertę dostawy zakupionych produktów. 

Bricoman w Szczecinie, to sklep który oferuje szeroki zakres produktów budowlanych, remontowych oraz do wykończenia mieszkania - jedyna hurtownia tej marki w województwie zachodniopomorskim znajduje się w Szczecinie przy ulicy Białowieskiej obok Tesco - mówi nam Krzysztof Michniacki, który odpowiada między innymi za obsługę klientów z powiatu gryfińskiego. 


Bricoman to sieć składów remontowo-budowlanych. Nazwa nawiązuje do idei "zrób to sam" (fr. bricolage). Jak podkreśla Krzysztof Michniacki - to hurtownia, nie market, dzięki temu przy zakupie większej ilości materiałów, możemy negocjować ceny. 

W Bricomanie znajdziemy duży wybór artykułów budowlanych w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach. Hurtownia znacznie rozszerzyła zakres dostawy materiałów i już teraz klienci z powiatu gryfińskiego, nawet z Chojny czy Trzcińska Zdroju, mogą skorzystać z promocji na dostawę w wybrane dni tygodnia. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i osób prowadzących działalność gospodarczą, instalatorów i deweloperów.

Jak wyglądają godziny pracy ww. hurtowni?

Bricoman jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 do 21.00. W soboty czynny jest do godziny 20.00 natomiast w niedzielę handlowe od godz. 9.00 do godz. 18.00.

Zostań VIP-em!

Jesteś instalatorem? Prowadzisz własną działalność gospodarczą? A może realizujesz dużą inwestycję budowlaną? Już dziś Bricoman zaprasza na Dni Vip-a, które odbędą się 27 i 28 marca br. Więcej szczegółów na temat wydarzenia podamy niebawem...

Masz pytanie? Pracownik Bricomana Krzysztof zaprasza do kontaktu pod nr tel. 505 542 726. 

1 komentarz:

  1. Jak wygląda transport o którym mowa? A więc w poniedziałki i czwartki z Bricomana do Gryfina transport za 1pln za zakupy powyżej 1000pln do 1,5t. W te dni od rogatek Gryfina do Chojny transport 25pln ze wszystkimi miejscowościami na trasie , przykładowo Krzypnica,Dębogóra,Widuchowa,Lisie Pole,Graniczna oraz oczywiście Chojna ze spełnionymi warunkami dostawy czyli powyżej 1000pln i do 1.5t. Jak wygląda dostawa do innych miejscowości jak np. Cedynia,Godków,Nawodna itd. przedstawie na przykładzie dostawy do Trzcińska Zdrój. Koszt dostawy to baza Chojna 25pln , za każdy kilometr od Chojny opłata 3.50 (do Trzcińska od Chojny jest 12km więc dodatkowa opłata do bazy wyjdzie w kwocie 3.5x12=42 ) dodatkowo możemy zamówić rozładunek z windą za który pobierana jest opłata 40pln. Sumując - klient z Trzcińska zamawia 1.5t węgla koszt przekracza 1000pln/ transport kosztuje go razem z windą 25+42+40=107pln . Jeśli macie Państwo pytania służę pomocą piszcie pod adres email kmichniacki@bricoman.pl

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.