Reklama [góra]Z akcentem lotniczym przywitali wiosnę [foto]


Przez problem z dostępem do lotniska w Chojnie, sobotnie przywitanie wiosny odbyło się pod murami. Okazało się że to miejsce jest świetne. 


Centrum kultury w Chojnie, jak zwykle stanęło na wysokim poziomie organizacyjnym, nasza grupa pokazała parę latających sprzętów i przygotowała marzannę, strażacy rozpalili ognisko i zapewnili sporo atrakcji, na koniec morsy z Jelenina wskoczyły do zimnej wody. W międzyczasie sprawdzaliśmy prognozę na niedziele, ta wyglądała bardzo obiecująco. Szybki telefon do właściciela startowiska w Żelichowie Pana Tomasza oraz otrzymaniu zgody, informacja o lataniu na niedziele została wysłana do pilotów i naszych sympatyków. 

Niedziele zaczęliśmy od 11, Norbert wzbił się na ponad 1500 m i dogonił chmury, w między czasie na startowisku zaczęli się zjeżdżać piloci wraz z rodzinami. Każdy kto miał chęć mógł latać ile chcę bo pogoda była naprawdę świetna. W pewnym momencie na horyzoncie pojawiły się różne statki powietrzne, nasi zaprzyjaźnieni piloci dolecieli. Gościliśmy pilotów z sąsiednich powiatów, województw a nawet z Niemiec. Rozpaliliśmy ognisko i spędziliśmy wspaniałe wspólne chwile aż do zachodu słońca. Paralotnie, motolotnie, samoloty i wiatrakowiec, to wszystko można było zobaczyć w niedziele nad Żelichowskim niebem. 

Dla tych odważnych istnieje możliwość lotu na: paralotni, motoparalotni lub motolotni. Mamy również zaprzyjaźnione szkoły paralotniowe w których każdy kto chce może rozpocząć szkolenie po którym będzie mógł sam zacząć latać. Wystarczy się z nami skontaktować, chętnie pomożemy i podzielimy się naszą pasją.

Pozdrawiamy grupa Motoparalotnie nad Odrą
Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.