Reklama [góra]



Dzień Vip-a w Bricomanie. Instalatorzy i producenci bardzo cenią sobie współpracę z tą hurtownią [foto] [video]


Wiele ciekawych atrakcji, prezentacje producentów z branży budowlanej, możliwość integracji i poznania osób z branży i przede wszystkim niezapomniany wieczór. Tak w skrócie można opisać dzień klienta VIP, który cyklicznie jest organizowany w Hurtowni Budowlanej Bricoman w Szczecinie. 


- To właśnie w tym dniu organizujemy spotkania z instalatorami, wykonawcami, montażystami. To tutaj firmy robią prezentacje. Możemy dowiedzieć się kilku nowinek - mówi nam Krzysztof Michniacki, który odpowiada między innymi za obsługę klientów z powiatu gryfińskiego.

Program wydarzenia i zainteresowanie nim było tak duże, że w szczecińskiej hurtowni odbywało się przez dwa dni - 28 i 29 marca. Do dyspozycji uczestników było wiele wspaniałych promocji i atrakcyjnych licytacji sprzęty i produktów już od złotówki. Z tych możliwości korzystali nie tylko posiadacze karty VIP ale również klienci detaliczni. 


- To już jest chyba trzecia edycja, kiedy pojawiamy się tutaj w Bricomanie w Szczecinie - komentuje Grzegorz Piepke, konferansjer licytacji, na co dzień pracujący w radiu Eska - To jest fajna akcja, kiedy możemy łączyć promocje i oszczędność razem z fajną zabawą. Jeżeli dodamy do tego muzykę, ubierzemy to w bardzo fajny obrazek ludzi którzy są uśmiechnięci [...] - dodaje. 

Klienci z chęcią wybierają tę markę, ponieważ jak sami twierdzą, ceny są naprawdę przystępne. W grę wchodzą również długie godziny otwarcia a przede wszystkim komunikacja na poziomie: sprzedawca-konsument. 

Dzień Vip-a w Bricomanie to nie tylko promocje na półkach oraz dodatkowe punkty na karcie VIP. To również świetna zabawa. Uczestnicy mogli wykazać się w kilku konkurencjach przygotowanych przez organizatorów: siłowanie się na rękę, wbijanie gwoździ na czas oraz rzut przepychaczem tak aby przykleił się do przygotowanej wcześniej ścianki. Na zwycięzców czekały wspaniałe nagrody. Przygotowana również była taczka wypełniona po brzegi piwem, które jest chyba ulubionym trunkiem branżystów, którzy chcą zrelaksować się po ciężkiej całodniowej pracy. 

Jak wyglądają godziny pracy ww. hurtowni?

Bricoman jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 do 21.00. W soboty czynny jest do godziny 20.00 natomiast w niedzielę handlowe od godz. 9.00 do godz. 18.00.

Zostań VIP-em!

Jesteś instalatorem? Prowadzisz własną działalność gospodarczą? A może realizujesz dużą inwestycję budowlaną? Już dziś Bricoman zaprasza na Dni Vip-a, które odbędą się 27 i 28 marca br. Więcej szczegółów na temat wydarzenia podamy niebawem...

Masz pytanie? Pracownik Bricomana Krzysztof zaprasza do kontaktu pod nr tel. 505 542 726. 










Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.