Reklama [góra]

Remont mostu przy granicy. Będą utrudnienia w ruchu


Uwaga kierowcy, będą utrudnienia na moście granicznym w ciągu drogi krajowej nr 26 w Krajniku Dolnym. Ze względu na pracę remontowe ruch będzie się odbywał wahadłowo. 

- Po świętach wielkanocnych wykonawca rozpocznie ustawianie oznakowania. Ruch wahadłowy zostanie wprowadzony w okolicach 25 kwietnia, a same utrudnienia mogą potrwać do końca lipca - informuje nas Mateusz Grzeszczuk z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych, oddział w Szczecinie. 

Pierwsze informację o możliwych problemach na przejściu granicznym Krajnik Dolny - Schwedt otrzymaliśmy przed weekendem od naszych czytelników z Niemiec. 

- Ze względu na duże natężenie ruchu, w dzień ruch ma być kierowany ręcznie - dodaje Grzeszczuk - prace, które będą prowadzone na moście wymagają wejścia na pas drogowy i są uzależnione również od pogody

Od wczoraj nasi czytelnicy pytają również o przejście graniczne w Osinowie Dolnym. Zarówno polska jak i niemiecka strona nie potwierdza żadnych informacji o planowanych utrudnieniach ruchu na moście łączącym Osinów Dolny z niemiecką miejscowością Hohenwutzen. 

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.