Udane starty kolarzy z Bike Team Chojna na zawodach w Przyjezierzu [foto]

Druga runda Zachodniej Ligi MTB była bardzo udana dla kolarzy z Bike Team Chojna, którzy z Przyjezierza przywieźli ze sobą dziewięć medali.

Na dystansie MEGA w kategorii M4 trzecie miejsce zajął Sylwan Barcz (czas: 01:46:52). Na tym samym dystansie ścigał się Grzegorz Olejnik (czas: 01:56:47). Obydwaj zawodnicy znaleźli się na podium w klasyfikacji Grand Prix Powiatu Gryfińskiego. W kategorii M6A na podium był Jan Kozłowski (czas: 02:20:58).

W wyścigu na dystansie mini, który liczył 24 kilometry niewiele do podium w "open" zabrakło Arielowi Kozłowskiemu (czas: 00:49:52), w kategorii M3A zajął 3. miejsce. Na trzecim miejscu w kategorii M3 był również Paweł Sławiński (czas: 00:52:33). Obydwaj zawodnicy znaleźli się na podium w Grand Prix Powiatu Gryfińskiego na tym dystansie.

W klasyfikacji mieszkańców gminy Moryń drugie miejsce zajął Igor Klęczar (czas: 01:02:42)

Team ponadto reprezentowali (na dystansie mini): Andrzej Kozłowski - 00:56:10, Kamil Wolicki - 01:01:28, Stanisław Gałuszka - 01:01:29 i Łukasz Kugler - 01:09:40.