Reklama [góra]

Aż pięciu nietrzeźwych kierowców "wpadło" w przeciągu 24 godzin


Tylko w przeciągu 24 godzin funkcjonariusze policji zatrzymali na terenie powiatu gryfińskiego pięciu kierowców, którzy kierowali pojazdami będąc w stanie nietrzeźwości bądź po spożyciu alkoholu. 

Do pierwszego ujawnienia nietrzeźwego kierowcy doszło w sobotę 24 sierpnia o godzinie 6:40, patrol Ruchu Drogowego KPP w Gryfinie podczas kontroli w miejscowości Różnowo (gmina Banie) ujawnił, że kierujący samochodem marki Chevrolet 67-letni mieszkaniec Gryfina znajduje się po spożyciu alkoholu. Badanie wykazało prawie 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 

Dwie godziny później, o godzinie 9:06 ten sam patrol w tej samej miejscowości ujawnił że 30-letni kierowca samochodu marki Peugeot znajduje się w stanie nietrzeźwości. Alkomat pokazał ponad 0,5 promila alkoholu. 

Przed południem, o godzinie 11:30 w tym samym miejscu "wpadł" kolejny nietrzeźwy kierowca, który tym razem miał blisko 1 promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Kierującym był 61-letni mieszkaniec powiatu gryfińskiego. 

Jeszcze tego samego dnia, wieczorem około godziny 23:00 policjanci z posterunku Mieszkowice-Moryń w trakcie kontroli pojazdu marki Audi ujawnili, że 36-letni kierowca jest w stanie nietrzeźwości, alkomat wykazał około 2 promili alkoholu w wydychanym powietrzu. 

Dwie godziny później patrol z tego samego posterunku zatrzymał do kontroli pojazd marki Volvo. Kierującą okazała się 41-letnia kobieta, która może się pochwalić niechlubnym "rekordem" tygodnia. Badanie wykazało ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. 

1 komentarz:

  1. Volvo nie zatrzymal patrol tylko to bylo ujecie obywatelskie w Golicach. Zatrzymali pojazd i wezwalu policje...

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.