Reklama [góra]

Gdzie głosować? Przedstawiamy wykaz lokali wyborczych w regionie


W niedzielę 13 października wybierzemy nowych posłów i senatorów na kolejną kadencję Sejmu i Senatu. Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7:00 do godziny 21:00. Gdzie głosować? Przedstawimy wykaz komisji wyborczych.


Gmina Chojna

Internat Zespołu Szkół Ponadpodstawowych, ul. Żółkiewskiego 5
Część miasta Chojna obejmująca ulice: Barnkowo, Barwicka, Bogusława, Czcibora, Demokracji, Dworcowa, Gdańska, Kolejowa, Kościuszki, Królowej Jadwigi, Leonida Teligi, Jana Matejki, Ogrodowa, Paderewskiego, Polna, Poznańska, Roosevelta, Słoneczna, Słowiańska, Towarowa, Trakt Pyrzycki, Warszawska, Wincentego Witosa, Wyzwolenia, Zacisze, Zielona i Żółkiewskiego


Centrum Kultury (Biblioteka), ul. Plac Konstytucji 3 Maja 1
Część miasta Chojna obejmujaca ulice: Bolesława Chrobrego, Bolesława Prusa, Brzozowa, Jagiellońska, Klasztorna, Malarska, Mieszka I, Piastów, Piekarska, Podmurze, Skwer Jagielloński, Wieżowa, Wilsona, Władysława Jagiełły.


Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Szkolna 15
Część miasta Chojna obejmująca ulice: Akacjowa, al. Wojska Polskiego, Bałtycka, Basztowa, Browarna, Curie-Skłodowskiej, Jodłowa, Klonowa, Kopernika, Krótka, Krupin, Łużycka, Mickiewicza, Młyńska, Odrzańska, Rogozińskiego, Różana, Słowackiego, Sportowa, Szczecińska, Szewska, Szkolna, Tartaczna, Topolowa.

 Szkoła Podstawowa Nr 2, Żwirki i Wigury 1
Część miasta Chojna obejmująca ulice: Brzoskwiniowa, Czereśniowa, Generała Władysława Sikorskiego, Jaśminowa, Kokosowa, Kościelna, Łucznicza, Łyżwiarska, Narciarska, Orląt, Orzechowa, Owocowa, Pływacka, Przemysłowa, Sadowa, Sosnowa, Tęczowa, Willowa, Wiosenna, Wiśniowa, Żwirki i Wigury.

Świetlica Wiejska w Mętnie, Mętno 59Sołectwo Łaziszcze z miejscowością Łaziszcze; Sołectwo Mętno z miejscowościami: Mętno, Mętno Małe, Nadolnik, Wilkoszyce.

Szkoła Podstawowa, Krzymów 29
Sołectwo Grabowo z miejscowością Grabowo; Sołectwo Krajnik Dolny z miejscowościami: Krajnik Dolny, Ognica; Sołectwo Krajnik Górny z miejscowością Krajnik Górny; Sołectwo Zatoń Dolna z miejscowościami : Zatoń Dolna, Raduń; Sołectwo Krzymów z miejscowościami: Krzymów, Kuropatniki Sołectwo Stoki z miejscowością Stoki.

Szkoła Podstawowa, Grzybno 23
Sołectwo Grzybno z miejscowościami Grzybno, Pniewko, Strzeszewko; Sołectwo Rurka z miejscowościami Rurka, Przyciesie; Sołectwo Strzelczyn z miejscowością Strzelczyn; Sołectwo Kamienny Jaz z miejscowościami Kamienny Jaz, Trzeszcze.

Szkoła Podstawowa, Nawodna 93
Sołectwo Graniczna z miejscowościami: Graniczna, Bara; Sołectwo Lisie Pole z miejscowościami: Lisie Pole, Lisie Pola; Sołectwo Garnowo z miejscowością Garnowo; Sołectwo Nawodna z miejscowością Nawodna

Szkoła Podstawowa, Godków 33
Sołectwo Godków z miejscowościami: Godków, Kaliska; Sołectwo Godków-Osiedle z miejscowością Godków-Osiedle; Sołectwo Jelenin z miejscowościami Jelenin, Jelonki, Wilcze.

Szkoła Podstawowa, Brwice 35
Sołectwo Brwice z miejscowością Brwice; Sołectwo Białęgi z miejscowością Białęgi; Sołectwo Czartoryja z miejscowościami Czartoryja, Barnkowo osada; Sołectwo Narost z miejscowością Narost.

Gmina Cedynia 

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Cedyni, ul. Mieszka I 2
Obejmuje Miasto Cedynia

Zespół Szkolno-Przedszkolny, ul. Mieszka I
Miejscowości : Czachów, Golice, Lubiechów Dolny, Lubiechów Górny, Łukowice, Markocin, Niesułów, Orzechów, Osinów Dolny, Parchnica, Radostów, Siekierki, Stary Kostrzynek, Stara Rudnica, Żelichów.

Szkoła Podstawowa, Piasek 63B,
Miejscowości: Barcie, Bielinek, Piasek, Piasecznik, Trzypole

Gmina Mieszkowice

Szkoła Podstawowa, ul. Henryka Sienkiewicza 56, w Mieszkowicach
Część gminy obejmująca część miasta Mieszkowice, ulice: Adama Mickiewicza, 11 Listopada, Fryderyka Chopina, Graniczna, Henryka Sienkiewicza, Jana Pawła II, Juliusza Słowackiego, Kamienna, Kościelna, Łączna, 1 Maja, Ogrodowa, Plac Wolności, Rycerska, Zaułek Wileński.


Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, ul. Tadeusza Kościuszki 48

Część gminy obejmująca część miasta Mieszkowice, ulice: Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Bolesława Śmiałego, Chojeńska, Czcibora, Dębowa, Dobrawy, Dworcowa, Dziadka Mroza, Działki, Henryka Pobożnego, Jagiellońska, Jaśminowa, Janusza Korczaka, Janusza Kusocińskiego, Kazimierza Jagiellończyka, Kazimierza Wielkiego, Królowej Jadwigi, Księcia Józefa Poniatowskiego, Leśny Potok, Lipowa, Makowa, Mieszka I, Młynarska, Moryńska, Odrzańska, Owocowa, Pogodna z wyłączeniem numerów: 4/1, 4/2, Polna, Przejazd Kolejowy, Przemysłowa, Słoneczne Wzgórze, Słonecznikowa, Szczerbcowa, Tadeusza Kościuszki, Techników, Tulipanowa, Warszawska, Władysława Jagiełły, Władysława Łokietka, Willowa, Wrzosowa, Zielone Wzgórze, Zygmunta Starego.

Szkoła Podstawowa, Troszyn 3
Część gminy obejmująca Sołectwo Kłosów, Sołectwo Kurzycko, Sołectwo Sitno z miejscowościami: Sitno, Wicin, Sołectwo Troszyn z miejscowościami: Kępa Troszyńska, Troszyn, Wielica.

Szkoła Podstawowa, Zielin ul. Wincentego Witosa 48
Część gminy obejmująca Sołectwo Zielin z miejscowościami: Jamno, Kiwity, Nowiny, Ostępy, Ranowo, Starzyn, Wierzchlasek, Zielin.

Szkoła Podstawowa, ul. Techników 4
Część gminy obejmująca Sołectwo Goszków z miejscowościami: Goszków, Goszkówek, Sołectwo Kamionka, Sołectwo Plany z miejscowościami: Leśniczówka, Mirogniew, Siegniew, oraz ul. Pogodna numery 4/1, 4/2, Sołectwo Wierzchlas.

Szkoła Podstawowa w Czelinie, Czelin 70
Część gminy obejmująca Sołectwo Czelin z miejscowościami: Czelin, Rogaczewo, Sołectwo Stare Łysogórki z miejscowościami: Słubin, Stare Łysogórki, Sołectwo Stary Błeszyn z miejscowościami: Gozdowice, Nowy Błeszyn, Stary Błeszyn.

Gmina Moryń

Reginalne Biuro Geoparku, Plac Wolności 2, w Moryniu 
miasto Moryń; wsie: Dolsko, Mirowo, Gądno, Przyjezierze osada: Moryń Dwór

Szkoła Filialna w Witnicy
wsie: Witnica, Bielin osady: Macierz, Mierno, Młynary, Niwka, Wisław, Witniczka.

Wiejskie Centrum Administracji, Kultury, Sportu i Rekreacji, Klępicz 7a
Klępicz, Nowe Objezierze, Stare Objezierze, osada: Skotnica,Dom Pomocy Społecznej, ul. Rynkowa 27

Gmina Trzcińsko Zdrój

Urząd Miejski, ul. Rynek 15
Miasto Trzcińsko-Zdrój obejmujące ulice: Aleja Wolności, Ceglana, Chojnicka, Cmentarna, Jeziorna, Kościelna, Kasztanowa, 2 Lutego, Mickiewicza, Młyńska, Ogrodowa, Okólna, Sienkiewicza, Słoneczna, Sojuszników, Uzdrowiskowa, Wodna, Aleja Róż, Dworcowa, Kościuszki, Krótka, 9 Maja, Murarska, Polna, Rynek, Wiosenna, Parkowa, Spokojna, Nad Rurzycą

Trzcińskie Centrum Kultury, ul. Młyńska 4
Sołectwo Góralice obejmujące miejscowości: Góralice, Cieplikowo, Czyste; Sołectwo Dobropole obejmujące miejscowość: Dobropole; Sołectwo Tchórzno obejmujące miejscowość: Tchórzno; Sołectwo Stołeczna obejmujące miejscowości: Stołeczna, Wesoła; Sołectwo Strzeszów obejmujące miejscowość: Strzeszów

Hala Widowiskowo-Sportowa, ul. Cmentarna 12
Sołectwo Gogolice obejmujące miejscowość: Gogolice; Sołectwo Górczyn obejmujące miejscowości: Górczyn, Antoniewice, Drzesz, Smuga; Sołectwo Klasztorne obejmujące miejscowość: Klasztorne; Sołectwo Rosnowo obejmujące miejscowości: Rosnowo, Rosnówko; Sołectwo Chełm Górny obejmujące miejscowość: Chełm Górny; Sołectwo Chełm Dolny obejmujące miejscowość: Chełm Dolny; Sołectwo Piaseczno obejmujące miejscowości: Piaseczno, Babin

Stowarzyszenie Dom z Sercem Domu Pomocy Społecznej

Gmina Gryfino 

Gryfiński Dom Kultury w Gryfinie
Część miasta Gryfina obejmująca ulice: Flisaczą, Łączną, Pionierów, Szczecińską

Przedszkole nr 2 im. Misia Uszatka w Gryfinie, ul. Bolesława Krzywoustego 5
Część miasta Gryfina obejmująca ulice: Bolesława Chrobrego numer 33 i od numeru 50 do 54, Garbarską, Grunwaldzką, Bolesława Krzywoustego, 1 Maja, Słowiańską, Sprzymierzonych, Targową

Przedszkole nr 4 im. Pszczółki Mai w Gryfinie
Część miasta Gryfina obejmująca ulice: Bałtycką, Energetyków, Kościelną numery nieparzyste, Tadeusza Kościuszki, Nadodrzańską, Piastów numery parzyste od 6 i numery nieparzyste

I Liceum Ogólnokształcące im. Aleksandra Omieczyńskiego w Gryfinie
Część miasta Gryfina obejmująca ulice: Bolesława Chrobrego numery parzyste od 2 do 38 i numery nieparzyste od 1 do 19, Kościelną numery parzyste, Niepodległości, Parkową, Piastów

Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Dąbrowskiej w Gryfinie
Część miasta Gryfina obejmująca ulice: Armii Krajowej numery parzyste od 2 do 10, Władysława Łokietka, Łużycką numery parzyste od 2 do 82 i numery nieparzyste od 1 do 87, Mieszka I, Podgórną, Policyjną, Ks. Jerzego Popiełuszki, Adama Rapackiego, Sportową, Wincentego Witosa, Wodnika, Żołnierzy Wyklętych

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Gryfinie, ul. Łużycka 91
Część miasta Gryfina obejmująca ulice: Brzozową, Czechosłowacką, Generała Andersa, Łużycką numery parzyste od 84 do końca i numery nieparzyste od 89 do końca, Topolową, Wierzbową

Przedszkole nr 5 im. Calineczki w Gryfinie, ul. Stefana Żeromskiego 12
Część miasta Gryfina obejmująca ulice: Armii Krajowej numery parzyste od 12 do końca i numery nieparzyste, Artyleryjską, Aleksandra Fredry, Jesienną, Jana Kochanowskiego, Zygmunta Krasińskiego numery nieparzyste od 1 do 11a i numery parzyste od 2 do 38, Kwiatową, Lechicką, Letnią, 9 Maja od numeru 15 do końca, Adama Mickiewicza, Czesława Miłosza, Ogrodową, Okrężną, Elizy Orzeszkowej, Pogodną, Bolesława Prusa, Mikołaja Reja, Władysława Reymonta, Henryka Sienkiewicza, Słoneczną, Juliusza Słowackiego, Wiosenną, Stanisława Wyspiańskiego, Stefana Żeromskiego

Przedszkole nr 3 im. Kubusia Puchatka w Gryfinie, ul. Zygmunta Krasińskiego 29
Część miasta Gryfina obejmująca ulice: Adama Asnyka, Zygmunta Krasińskiego numery parzyste od 40 do 66 i numery nieparzyste od 13 do 27

Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryfinie im. Noblistów Polskich, ul. Jarosława Iwaszkiewicza 70 Część miasta Gryfina obejmująca ulice: Jarosława Iwaszkiewicza numery nieparzyste od 15 do 25 i numery parzyste od 30 do 66, Jana Pawła II, Zygmunta Krasińskiego numery parzyste od 68 do 110

Biblioteka Publiczna Filia Górny Taras, ul. Zygmunta Krasińskiego 87a,
Część miasta Gryfina obejmująca ulice: Jarosława Iwaszkiewicza numery nieparzyste od 1 do 7, 11 Listopada numery od 100 do końca, Zygmunta Krasińskiego numery nieparzyste od 33 do 135

Szkoła Podstawowa nr 2 im. kpt. ż. w. Mamerta Stankiewicza w Gryfinie, ul. 9 Maja 4

Część miasta Gryfina obejmująca ulice: Jarosława Iwaszkiewicza numery nieparzyste od 9 do 13 i numery parzyste od 2 do 28, Kolejową, Marii Konopnickiej, Zygmunta Krasińskiego numery nieparzyste od 137 do 151, 11 Listopada numery od 2 do 88, 9 Maja numery od 1 do 13, Wojska Polskiego numery parzyste

Przedszkole nr 1 im. Krasnala Hałabały w Gryfinie, ul. Wojska Polskiego 11

Część miasta Gryfina obejmująca ulice: Fabryczną, Hugo Kołłątaja, Krótką, Kujawską, Bolesława Limanowskiego, Mazowiecką, Mazurską, Opolską, Orląt Lwowskich, Podlaską, Pomorską, Przytulną, Rybacką, Stanisława Staszica, Śląską, Wodną, Wojska Polskiego numery nieparzyste Zielną.

Świetlica Wiejska w Czepinie, Czepino ul. Gryfińska 46
Sołectwo Czepino obejmujące miejscowości: Czepino, Nowe Brynki Sołectwo Stare Brynki obejmujące miejscowości: Raczki, Stare Brynki, Sołectwo Żabnica obejmujące miejscowości: Dębce,
Żabnica

Szkoła Podstawowa im. Małych Zesłańców Sybiru w Radziszewie
Sołectwo Chlebowo obejmujące miejscowość: Chlebowo, Sołectwo Daleszewo obejmujące miejscowości: Daleszewo, Łubnica Sołectwo Radziszewo obejmujące miejscowość: Radziszewo


Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Gardnie

Sołectwo Drzenin obejmujące miejscowość: Drzenin Sołectwo Gardno obejmujące miejscowość: Gardno Sołectwo Wysoka Gryfińska obejmujące miejscowość: Wysoka Gryfińska

Świelica Wiejska w Dołgich, Dołgie 12a
Sołectwo Borzym obejmujące miejscowość: Borzym Sołectwo Dołgie obejmujące miejscowość: Dołgie Sołectwo Parsówek obejmujące miejscowość: Parsówek Sołectwo Sobiemyśl obejmujące miejscowość: Sobiemyśl


Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Chwarstnicy, Chwarstnica Gryfińska 19

Sołectwo Chwarstnica obejmujące miejscowości: Chwarstnica, Osuch Sołectwo Sobieradz obejmujące miejscowość: Sobieradz Sołectwo Mielenko Gryfińskie obejmujące miejscowość: Mielenko Gryfińskie

Świetlica Wiejska w Wełtyniu, Wełtyń ul. Niepodległości 18
Sołectwo Wełtyń obejmujące miejscowość: Wełtyń Sołectwo Wirów obejmujące miejscowości: Wirów, Wirówek

Dom Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie
Sołectwo Krajnik obejmujące miejscowość: Krajnik Sołectwo Krzypnica obejmujące miejscowości: Krzypnica, Pastuszka Sołectwo Nowe Czarnowo obejmujące miejscowość: Nowe Czarnowo

Biblioteka Publiczna w Gryfinie Filia w Pniewie
Sołectwo Bartkowo obejmujące miejscowość: Bartkowo Sołectwo Pniewo obejmujące miejscowość: Pniewo Sołectwo Steklinko obejmujące miejscowość: Steklinko Sołectwo Steklno obejmujące miejscowości: Ciosna, Gajki, Steklno, Śremsko Sołectwo Włodkowice obejmujące miejscowości: Włodkowice, Zaborze Sołectwo Żórawie obejmujące miejscowości: Szczawno, Żórawie Sołectwo Żórawki obejmujące miejscowość: Żórawki

Szpital Powiatowy w Gryfinie, Zakład Opiekuńczo-Leczniczy,Dom Pomocy Społecznej w Dębcach,. Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy Psychiatryczny w Nowym Czarnowie,

Gmina Widuchowa 

Szkoła Podstawowa, ul. Barnima III 1
Część Gminy Widuchowa obejmująca miejscowości: Czarnówko, Dębogóra, Lubiczyn, Marwice, Pacholęta, Widuchowa, Widuchowa-Stacja

Szkoła Podstawowa, ul. Królewiecka 42, Krzywin
Cześć Gminy Widuchowa obejmująca miejscowości: Krzywin, Krzywinek, Ognica, Rynica, Widuchówko

Świetlica Wiejska, Żelechowo 24
Część Gminy Widuchowa obejmująca miejscowości: Kiełbice, Kłodowo, Pąkowo, Polesiny, Wilcze, Żarczyn, Żelechowo

Świetlica Wiejska, Lubicz 56
Część Gminy Widuchowa obejmująca miejscowości : Lubicz, Bolkowice

Gmina Banie 

Szkoła Podstawowa, ul. Sportowa 1, Banie.
Część gminy Banie obejmująca sołectwo Banie

Międzynarodowe Centrum Turystyki, Kultury i Sportu w Baniach, ul. Skośna 7
część gminy Banie obejmująca sołectwa: Tywica, Dłużyna, Kunowo, Parnica, Piaseczno oraz sołectwo Piaskowo z miejscowościami Piaskowo i Skotniki

Szkoła Podstawowa, Lubanowo 53
część gminy Banie obejmująca sołectwa: Babinek, Rożnowo, Sosnowo, oraz sołectwo Lubanowo z miejscowościami: Lubanowo, Otoki i Trzaski

Szkoła Podstawowa, Swobnica 12
Część gminy Banie obejmująca sołectwa: Baniewice, Dłusko Gryfińskie, Górnowo, Swobnica

Gmina Stare Czarnowo Świetlica wiejska, Kartno ul. Polna 14
Sołectwa: Binowo, Kołowo, Żelisławiec, Kartno, część sołectwa Dobropole Gryfińskie obejmujące miejscowość Sosnówko

Świetlica wiejska, Polna 1, Stare Czarnowo 
Sołectwa: Glinna, Stare Czarnowo, część sołectwa Dobropole Gryfińskie obejmujące miejscowość Dobropole Gryfińskie

Sala gimnastyczna, Kołbacz Anny Jagiellonki 1
Sołectwa: Dębina, Kołbacz, Komorówko, Nieznań, Żelewo

Gmina Myślibórz 

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Leonida Teligi, ul. Lipowa 18a,Myślibórz 
Ulice: Asnyka, Broniewskiego, Dąbrowskiej, Fredry, Gdańska, Gorzowska, Konopnickiej, Łużycka, Norwida, Mieszka I, Orzeszkowej, Sienkiewicza, Zbigniewa Herberta, Tuwina, Żeromskiego.os. Słowiańskie,


Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna, ul. Armii Polskiej 16

Ulice: 11 Listopada, 1 Maja, Kaszubska, Kościelna, ks. Michała Sopoćki, Malborska, Marcinkowskiego, Młyńska, Orla, Przemysłowa, Spadzista, Sportowa, Strzelecka, Szarych Szeregów, Torowa, Wschodnia

Środowiskowy Dom Samopomocy, ul. Kamienna 20
Bałtycka, Cienista, Dąbrówki, Dworcowa, Józefa Piłsudskiego, Józefa Wybickiego, Kamienna, Kościuszki, Królewiecka, Łąkowa, Osiedle XX-lecia, Przedmieście Kostrzyńskie, Sienna, Szkolna, Weterynaryjna, Władysława Sikorskiego

Zespół Szkół im. Noblistów Polskich, ul. Za Bramką 8
Pomorska, Ratuszowa, Wałowa

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
Ulice: Bohaterów Warszawy, Grunwaldzka, Mickiewicza, Pionierów, Wieżowa, Witolda Pileckiego

Budynek przy ul. Pionierów 13 (byłe gimnazjum)
Ulica: Armii Polskiej, Klasztorna, Kolegiacka, ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego, Mariacka, Niedziałkowskiego, Rynek im. Jana Pawła II, Warszawska, Władysława Andersa

Przedszkole Publiczne nr 2 im. Misia Uszatka, Spokojna 12
Miejscowości: Aleja Jabłonkowa, Celna, Ignacego Daszyńskiego, Kołobrzeska, Lipowa, Ogrodowa, os. Piastów, os. Powstańców Wielkopolskich, Północna, Przy Stawie, Spokojna, Za Bramką

Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy, Nawrocko 11
Miejscowości: Nawrocko, Chłopowo, Czerników, Pniów, Zgoda, Mączlino, Sobienice

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna Filia w Golenicach
Golenice, Golczew, Golenicki Młyn, Pacynowo, Straszym, Sarbinowo, Listomie, Utonie, Kruszwin

Sala wiejska, Sulimierz
Prądnik, Renice, Sulimierz, Głazów

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka, Kierzków 69
Kierzków, Krusze, Niesłusz, Czeczewo, Jezierzyce, Przymiarki, Rów, Tarnowo

Świetlica Wiejska, Sitno ul. Sportowa
Derczewo, Sicienko, Sitno, Czółnów, Dąbrowa, Nawojczyn, Podłążek, Otanów

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Kusocińskiego, Józefa Piłsudskiego 18
Pszczelnik, Dalsze, Gryżyno, Rościn, Wierzbnica, Wierzbówek

Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. S. Dariusa i S. Girenasa, Strzelecka 5
Ławy, Podławie, Płośno, Sądkowo, Kolonia Myśliborzyce, Zarzecze, Klicko, MyśliborzyceDom Pomocy Społecznej, ul. Celna 23

Gmina Dębno 

Szkoła Podstawowa Nr 1, ul. Marsz. J. Piłsudskiego 10,Dębno 
Miasto Dębno ulice: Jana Baczewskiego, Boczna, Bolesława Chrobrego "Inki" Danuty Siedzikówny, Plac Konstytucji 3 Maja, Adama Mickiewicza, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Poprzeczna, Racławicka, Setna, Juliusza Słowackiego, Sportowa, Tartaczna, Willowa, Kardynała Wyszyńskiego, Wolności, Zakręt

Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Jana Pawła II 1,Dębno 

Miasto Dębno ulice: Bohaterów Września, Jana Pawła II, Krótka, Plac Zwycięstwa, Szara, Wincentego Witosa

Dębnowski Ośrodek Kultury

Miasto Dębno ulice: Akacjowa, Alternatywy, Brzozowa, Bukowa, Chabrowa, Chojeńska, Ignacego Daszyńskiego, Dębowa, Dzicze, Gorzowska, Górna, Grunwaldzka, Grzybowa, Hołdownicza, Władysława Jagiełły, Jeziorna, Juranda, Kaliny, Kasztanowa, Kazimierza Odnowiciela, Kazimierza Wielkiego, Klonowa, Kosynierów, Królowej Jadwigi, Bolesława Krzywoustego, Lawendowa, Lipowa, Władysława Łokietka, Makowa, Mieszka I, Migdałowa, Miła, Myśliborska, Nizinna, Ogrodowa, Parkowa, Pługowa, Pogodna, Północna, Radosna, Rolnicza, Jana III Sobieskiego, Spacerowa, Szczęśliwa, Bolesława Śmiałego, Wesoła, Wiejska, Wodna, Wrzosowa, Wspólna, Zielona

Zespół Szkół im. Juliusza Słowackiego, ul. Zachodnia 4,Dębno
Miasto Dębno ulice: I Armii, Armii Krajowej, Bursztynowa, Czereśniowa, Dargomyska, Diamentowa, Jaśminowa, Kwiatowa, Kostrzyńska, Łąkowa, Jana Matejki, Morelowa, Miodowa, Józefa Mireckiego, Stanisława Moniuszki, Orla, Owocowa, Piasta, Perłowa, Prusiec, Różana, Rubinowa, Rzemieślnicza, Salezjańska, Siewna, Słoneczna, Srebrna, Wiśniowa, Włościańska, Wojska Polskiego, Zachodnia, Złota

Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Słowackiego 21
ulice: Cegielniana, Demokracji, Droga Zielona, Bartosza Wojciecha Głowackiego, Harcerska, Jesienna, Kolejowa, Majowa, Marii Konopnickiej, Tadeusza Kościuszki, Leśna, Letnia, Mała, Ofiar Katynia, Piaseczna, Planty, Kazimierza Pułaskiego, Spokojna, Szkolna, Usługowa, Wiosenna, Zalesie, Zimowa


Filia Szkoły Podstawowej Nr 3, ul. Jana Pawła II 63

Miasto Dębno ulice: Aleja Matki Bożej Fatimskiej, Ludwika Waryńskiego

Świetlica Wiejska, Różańsko 22
Część gminy obejmująca sołectwa: Dolsk, Krężelin, Ostrowiec, Różańsko

Szkoła Podstawowa, ul. Jana Pawła II 85,Cychry
Część gminy obejmująca sołectwa: Bogusław, Cychry

Szkoła Podstawowa, Sarbinowo 80
Część gminy obejmująca Sołectwa: Krześnica, Młyniska, Sarbinowo, Suchlica

Szkoła Podstawowa, Smolnica 20
Część gminy obejmująca Sołectwa: Grzymiradz, Dyszno, Smolnica, Warnice

Zespół Placówek Oświatowych, Barnówko
Część gminy obejmująca Sołectwa: Barnówko, Mostno, Więcław

Świetlica Wiejska, Oborzany 42
Sołectwo: Oborzany

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Dębnie Filia w Dargomyślu
Sołectwo: Dargomyśl

Szpital w Dębnie sp. z o. o., ul. Tadeusza Kościuszki 58

Gmina Boleszkowice

Gminny Ośrodek Kultury, ul. Poznańska 19A,
Obejmujące sołectwa: Boleszkowice, Wysoka, przysiółek Wierutno, przysiółek Wyszyna.

Świetlica Wiejska, Namyślin 70
Sołectwa: Chlewice, Kaleńsko, Namyślin, Porzecze, Reczyce

Świetlica Wiejska, Gudzisz 23b
Chwarszczany, Gudzisz

Gmina Nowogródek Pomorski 

Sala Wiejska, Plac Św. Floriana 8,Nowogródek Pomorski
Gminy Nowogródek Pomorski, obejmująca miejscowości: Kinice, Giżyn, Rokitno, Sumiak, Karlin, Kolonia Nowogródek Pomorski, Nowogródek Pomorski, Ulejno, Pachocino

Budynek Szkoły Podstawowej, Gorzowska 9,Krasko 
Golin, Sołacz, Parzeńsko, Ławin, Stawno, Karsko, Lipin


Sala Wiejska, Trzcinna
Chocień, Świątki, Rataje, Smolary, Smólsko, Somin, Trzcinna

Brak komentarzy

Obsługiwane przez usługę Blogger.