Zawodnicy Klubu Motorowego Chojna nagrodzeni w Warszawie

W Warszawie w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego odbyła się Gala Mistrzów Sportu Motocyklowego 2019, na którą zaproszenia otrzymali również zawodnicy Klubu Motorowego Chojna.
W konkurencji motocross, Puchar Polski w klasie MX 2C po raz trzeci wywalczył Lubomir Sobol wygrywając z dużą przewagą dwa wyścigi, w klasie MX 1C Paweł Adamczyk zajął 3. miejsce, w cross-country w Pucharze Polski Wiktor Kuśmierczak zajął 3. miejsce w klasie Quad 2k Junior.

Miniony sezon był kolejnym dobrym sezonem dla Klubu Motorowego Chojna, klub utrzymał 4 miejsce w klasyfikacji klubowej Mistrzostw Strefy Polski Zachodniej i 1 miejsce w Mistrzostwach Okręgu Szczecińskiego.

Zarząd Klubu Motorowego Chojna pragnie podziękować wszystkim wspierającym działalność klubu, są to: Urząd Marszałkowski, Powiat Gryfiński, Gmina Chojna, firmy Pomot, Progress, Monos, Dankom, EL-KAB, Foto Studio AD –Andrzej Stelmach, Inter Cars, Kontener Serwis.