Z archiwum: Morzycko kontra Dąb. Tak wyglądał początek sezonu 2019/2020 [foto] [video]

Pierwszy weekend piłkarskiego sezonu 2019/2020 przyniósł idealną pogodę dla zawodników i kibiców. Bezchmurne niebo przyciągnęła prawdziwe tłumy fanów spragnionych sportowych emocji.

Wracamy do ligowego derbowego hitu klasy okręgowej, w którym Morzycko Moryń przed własną publicznością podejmowało Dąb Dębno. Mecz odbył  się 18 sierpnia 2019 roku a spotkanie z trybun oglądało ponad 100 osób.

Goście wyszli na prowodzenie już w piątej minucie gry, a bramkę zdobył  Damian Kuśnierczak. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. Pod koniec drugiej części gry rezultat podwyższył Grzegorz Korczyński, Na kilka minut przed końcem spotkania gola na 1-2 strzelił dla gospodarzy Jacek Chrzanowski. Minio okazji do końca podopiecznym Pawła Zatorskiego nie udało się  doprowadzić do remisu.

Na miejscu byli nasi reporterzy Wiesław Romanowski i Mateusz Szelążek. Zobacz archiwalny materiał filmowy i fotorelację.