Grali przy pustych trybunach. Kołodziejski na boisku [foto] [video]

Za nami pierwsze ligowe spotkanie Fortuna I Ligi po przerwie związanej z pandemią COVID 19. W meczu GKS Bełachatów - Sandecja Nowy Sącz wystąpił piłkarz z naszego regionu.

Mecz  odbył się bez udziału publiczności. W spotkaniu 23. kolejki GKS Bełchatów przegrał aż 3:0 z Sandecja Nowy Sącz. Wszystkie gole goście zdobyli w pierwszej połowie. Po zmianie stron zobaczyliśmy dużo lepsze zawody w wykonaniu Bełchatowa  i sporo sytuacji do zdobycia kontaktowego gola. Całe 90 minut na boisku spędził pochodzący z gminy Chojna Michał Kołodziejski.

- Przegraliśmy mecz 3:0, nie zagraliśmy najlepiej, szykujemy się już na mecz w piątek, bo punkty są nam mega potrzebne - powiedział po meczu Michał.