Działacz Hetmana dożywotnio zawieszony przez ZZPNWydział Dyscypliny Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej wykluczył ze wszystkich struktur Polskiego Związku Piłki Nożnej Mariusza Suskę - wiceprezesa klubu Hetman Grzybno. Powodem wykluczenia jest sytuacja do jakiej doszło podczas meczu z Polonią Giżyn. 


 - Po zakończonym meczu Mariusz Suska wtargnął do szatni sędziowskiej, a tam dał upust swoim emocjom. Obserwatora - Arkadiusza Augustyniaka obrzucił obelgami, a następnie z dużą siłą uderzył go w twarz. Jakby tego było mało, wychodząc z szatni groził mu. Świadkami zdarzenia byli trzej arbitrzy sędziujący to spotkanie - podaje portal ligowiec.

Rozmawialiśmy z Mariuszem Suską, który zaprzecza, że kogokolwiek uderzył. Twierdzi, że obserwator spotkania cały mecz przesiedział w samochodzie na parkingu, główny arbiter z kolei miał sędziować na korzyść gości. Działacz Hetmana od dłuższego czasu niepochlebnie wypowiada się również na temat samego związku, otwarcie mówić, że dochodzi tam do niejasnych interesów.

W ostatnim czasie na boiskach w regionie dochodziło do nerwowych sytuacji, niedawno również informowaliśmy o bójce kibiców i piłkarzy w Baniach. W związku z tymi wydarzeniami, komisariat policji w Chojnie zorganizował spotkanie z przedstawicielami klubów piłkarskich. Na temat bezpieczeństwa rozmawiano również w ZZPN w Szczecinie.
Redakcja

1 Komentarze

Nowsza Starsza