Kronika Policyjna [7-10.08.14]

W okresie od 7 do 10 sierpnia funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie na terenie powiatu gryfińskiego przeprowadzili 148 interwencji policyjnych związanych z zakłóceniem spokoju i porządku publicznego, awanturami domowymi oraz innych przyczyn.

W dniu 7 sierpnia w Stokach policjanci KP Chojna w trakcie kontroli osobistej u 23-letniego mieszkańca naszego powiatu ujawnili środki odurzające w postaci 1 grama marihuany.

W dniu 2 sierpnia w Mieszkowicach dokonano kradzieży telefonu komórkowego marki LG E460 o wartości 1270 zł.

W dniu 6 sierpnia na jeziorze Morzycko w Moryniu dokonano kradzieży pontonu marki "Zodiak" o wartości 1000 zł.

W dniu 8 sierpnia w Gryfinie przy ul. Łużyckiej sprawcy przez otwarte okno w mieszkaniu dostali się do jego wnętrza po czym dokonali kradzieży dwóch laptopów, kamery cyfrowej, konsoli PlayStation, dwóch telefonów komórkowych oraz innych przedmiotów.

W dniu 7 sierpnia w Chojnie przy ul. Narciarskiej dokonano włamania do piwnicy poprzez zerwanie kłódki przy drzwiach wejściowych, z której sprawcy skradli metalowa kasetkę-sejf w oryginalnym opakowaniu o wartości 400 zł.

W dniu 9 sierpnia w Lisim Polu dokonano włamania do pomieszczenia gospodarczego a następnie z wnętrza dokonano kradzieży butli gazowej o wartości 100 zł.

W dniu 10 sierpnia w Godkowie policjanci RD KP w Chojnie w czasie kontroli drogowej ujawnili,że kierujący rowerem 33-letni Emil K. Znajduje się w stanie nietrzeźwości - 0,68 promila alkoholu oraz posiada sądowy zakaz prowadzenia rowerów.

W okresie od 23 lipca do 10 sierpnia w Gryfinie przy u. Szczecińskiej przez otwarte okno z piwnicy dokonano kradzieży elektronarzędzi w postaci dwóch pił i wiertarek. Suma strat to 1000 zł.
Redakcja

Prześlij komentarz

Nowsza Starsza