Sezon Spinningowy 2014 zakończony


Pod koniec listopada spinningiści z klubu wędkarskiego WKS Odra Chojna zakończyli sezon spinningowy 2014. Tym razem zawodnicy spotkali się nad Odrą w miejscowości Gozdowice gdzie rozegrali ostatnią turę zawodów z cyklu Grand Prix. 

Tak słabego zakończenia sezonu chyba żaden z wędkarzy, który tego dnia brał udział w zawodach się nie spodziewał. Na 18 startujących zawodników tylko 2 osoby dostarczyły ryby do ważenia, pozostali albo łowili rybę bez wymiaru, albo zwyczajnie nie mieli kontaktu z rybą. Najlepszy tego dnia okazał Krzysztof Klisowski, który do ważenia dostarczył szczupaka o wadze 1040 g, drugi tego dnia był klubowy specjalista od okoni Piotr Czajkowski, który na wagę wniósł okoni o łącznej wadze 1000g. Pozostali mogli tylko popatrzeć jak tego dnia wygląda rybka. 

Sezon 2014 w klasyfikacji ogólnej Grand Prix wygrał Piotr Czajkowski, który po 4 turach zawodów zgromadził łącznie 9 pkt. tym samy otrzymał aparat cyfrowy wartości kilkuset złoty ufundowany przez Firmę FOTO STUDIO AD Andrzej Stelmach. Drugie miejsce w klasyfikacji ogólnej z dorobkiem 22 pkt. był Andrzej Stelmach, trzecia lokata przypadła dla Grzegorza Stelmacha, który sezon zakończył z dorobkiem 23 pkt.
Redakcja

1 Komentarze

Nowsza Starsza