SmartDOM – wyjątkowe świąteczne zestawy!Jak sprawić, żeby te święta były wyjątkowe, jak zaskoczyć i uszczęśliwić najbliższych wymarzonymi prezentami… kto nie ma w grudniu takich dylematów? Przygotowanie niespodzianek pod choinkę wcale nie musi być stresem, może być wielką przyjemnością! Bo któż nie cieszyłby się, podarowując bliskim paczkę z nowoczesnym telewizorem, tabletem, smartfonem lub laptopem, a może nawet wszystkimi tymi sprzętami i dodatkowo z Internetem, telewizją i usługą telefonu. Obdarowany będzie szczęśliwy, a obdarowujący usatysfakcjonowany także rozsądną ceną wyjątkowego zestawu.W ofercie „smartDOM na Gwiazdkę” Plusa i Cyfrowego Polsatu możesz wybrać gotowe zestawy lub skompletować prezent odpowiadający potrzebom rodziny, Szerokie portfolio abonamentów oraz sprzętów: smartfonów, tabletów, konsol do gier, laptopów i telewizorów pozwala stworzyć wymarzony, nowoczesny prezent, który będzie cieszył nie tylko w Wigilię, ale posłuży najbliższym przez bardzo długi czas. Połóż go pod pachnącą świętami choinką – taka niespodzianka zapadnie w pamięć i będzie miłym wspaniałym wspomnieniem tych świąt.

Za 0 zł na start do wyboru możesz mieć między innymi dwa gotowe super zestawy z telewizorem, tabletem i telefonem, a do tego pakiet trzech usług w ofercie „drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę”.

Szczególną nowością w tym roku są zestawy, w których znajdują się nowoczesne telewizory smart od firm Samsung i LG.
  • W salonach Plusa można dostać zestaw Samsunga, czyli telewizor Smart TV UE50H5500 50”, tablet Galaxy TAB 4 LTE 8” oraz smartfon Galaxy S4 LTE. Wszystko to już za 0 zł na start i w 48 ratach po 99,99 zł. Jedna paczka dla wszystkich domowników!
Inne zestawy urządzeń, które znajdziesz w ofercie świątecznej programu smartDOM:
  • trzy urządzenia LG - telewizor Smart TV 47LB5700 47” Full HD, tablet G Pad 8.0 LTE i smartfon G2 mini LTE, dostępne także za 0 zł na start i w 48 ratach po 69,99 zł,
  • super trójpak świąteczny: Laptop Lenovo Flex 2 14” wraz tabletem Lenovo Spark 8” LTE oraz router LTE Huawei E5180, za 0 zł na start i w 48 ratach po 60 zł, dwa tablety LG G Pad 8.0 LTE za 0 zł na start i w 36 ratach po 40 zł.

Telewizja, Internet i telefon na święta

W promocji „Drugi produkt za połówkę, trzeci za złotówkę” razem z różnymi sprzętami dostępny jest pakiet trzech wyjątkowych usług, za które łączna miesięczna opłata to tylko 61 zł – przez całą umowę. Za tę cenę otrzymasz:

1. telefon w Plusie z usługą nielimitowanych rozmów i SMS-ów do wszystkich sieci komórkowych,

2. Internet Power LTE bez limitu danych przez całą umowę bez opłat,

3. Pakiet telewizji Cyfrowego Polsatu - 78 kanałów telewizyjnych dla całej rodziny oraz dekoder HD.

Zapraszamy do salonu Plusa. Te święta będą wyjątkowe!


UWAGA!!!
Każdy kto przyjdzie do salonu Plusa w Chojnie na ul. Jagiellońskiej 9c z wydrukiem lub zdjęciem artykułu i podpisze umowę na telefon, Internet lub telewizję do dnia 19 grudnia 2014r otrzyma gratis odtwarzacz MP3 (szczegóły w regulaminie dostępnym w Punkcie Sprzedaży). Zapraszamy serdecznie
Redakcja

Nowsza Starsza