W piątek otwarcie pierwszej restauracji McDonald`s w regionie


W piątek 19 grudnia o godzinie 10:00 otwarta zostanie pierwsza restauracja sieci McDonald’s w powiecie gryfińskim. Goście mogą zamawiać produkty z oferty klasycznej, śniadaniowej oraz strefy McCafé®, a także korzystać z linii McDrive.


Lokal mieści się w Osinowie Dolnym, w gminie Cedynia, przy przejściu granicznym z Niemcami. Wystrój restauracji charakteryzuje się paletą żywych barw i wielkoformatowymi, nowoczesnymi grafikami. Goście mogą zjeść i odpocząć w wygodnych, tapicerowanych fotelach w sali jadalnej lub przy sprzyjającej pogodzie spędzić czas w ogródku.

Na sali jadalnej znajdują się 72 miejsca siedzące, a na zewnątrz 150. Dla kierowców samochodów osobowych został przygotowany duży parking oraz linia McDrive, która umożliwia zakup ulubionych produktów bez potrzeby wysiadania z samochodu.

W godzinach porannych w restauracji dostępne są produkty z oferty śniadaniowej bazujące na jajkach, produktach zbożowych i bekonie. W pozostałych godzinach obowiązuje dobrze znana oferta klasyczna. Goście mogą raczyć się specjałami z kącika kawiarnianego McCafé, w ofercie którego znajdują się najwyższej jakości kawy oraz szeroki wybór deserów.

- Nasz nowy obiekt z powodu lokalizacji służyć będzie przede wszystkim klientom zmotoryzowanym, podróżującym na trasie Polska-Niemcy w obu kierunkach. Kierowcy na pewno docenią linię McDrive, w którą został wyposażony obiekt w Cedyni - mówi Artur Pokorski, licencjobiorca McDonald’s. - Oczywiście jesteśmy również otwarci na mieszkańców okolicznych miejscowości. Bogate i różnorodne menu z pewnością trafi w ich gusta. Myślę, że oprócz standardowej oferty docenią oni także strefę McCafé, o którą został wzbogacony lokal. W jej ofercie znajdują się wysokiej jakości gorące i mrożone kawy oraz szeroki wybór deserów.

Zarówno restauracja, jak i linia McDrive obsługuje gości od godziny 7:00 do 24:00 przez cały tydzień. Sprawną obsługę gości zapewni 60 pracowników, w tym 9 managerów. Lokal jest przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych oraz oferuje dostęp do bezprzewodowego Internetu.

McDonald's Polska rozpoczął działalność w 1992 roku, otwierając pierwszą restaurację w Warszawie. Obecnie działa w Polsce 348 restauracji McDonald’s (w tym 123 z McCafé), które zatrudniają ponad 16 500 osób. 219 z nich to obiekty prowadzone przez 62 licencjobiorców, niezależnych przedsiębiorców działających podstawie umowy franczyzy z McDonald’s.
Redakcja

13 Komentarze

 1. A dlaczego nie w Cedyni , tylko pod nosem targowisk ? Chyba by żyło się lepiej...

  OdpowiedzUsuń
 2. Otwarcie nowej jadlodajni w której pracownicy są traktowani jak roboty i zatrudniani na umowę jedna czwarta etatu a pracują po kilkanaście godzin dziennie,myślę że to jest nie uczciwe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. kilkanascie godzin??? kto wam takich glupot na opowiadał robie tam codziennie i jakos nikt nie robi po kilkanascie godzin!!!!!

   Usuń
 3. Jedzenie nie zdrowe ale za to sprawdzone. I na pewno smaczniejsze od tego co oferuje konkurencja. Jak znam życie to restauracja będzie pękać w szwach...

  OdpowiedzUsuń
 4. To spadek po " Adamie mściwym". On zawsze starał się bardzo aby dokopać niepokornym . To jego sposób na konkurencję . Znajdą się chętni na to byle jakie zapychanie żołądka, tyle tylko ,że taka bylejakość szybko się przejada. Ciekawe czy pomysłodawca będzie na otwarciu i przetnie wstęgę?

  OdpowiedzUsuń
 5. McDonald`s podniesie prestiż tego gównianego targowiska. Gdyby właściciele bazarów pomyśleli wcześniej i inwestowali w targowiska, klientów dziś byłoby więcej. Campol dopiero po zmianie właściciela zaczął nabierać wyglądu, to nowe targowisko to bazar, który powinien powstać już dawno temu, tak samo jak ta restauracja. Jeżeli komuś nie odpowiada to niech idzie sobie do tych gównianych barów żreć stare jedzenie kupione w makro.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ty myślisz że produkty do McD to gdzie sa kupowany w Ameryce?

   Usuń
 6. Co komu przeszkadza, że ktoś będzie tam jadł albo nie będzie. Jego i tylko jego sprawa. Śmiać się chce... Nie chcecie to nikt wam nie będzie hamburgerów tłuczkiem do ust wpychał.

  OdpowiedzUsuń
 7. Przypomnę, że McD's już w naszym powiecie jest - przy drodze S3, na MOP Wysoka Gryfińska.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. a co wy się martwicie co będą w...ły NIEMCY.

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza