Zmiany w urzędach, nowi wiceburmistrzowie i sekretarz


Do kilku zmian kadrowych w samorządach doszło w ostatnim tygodniu w powiecie gryfińskim. W Mieszkowicach burmistrz Andrzej Salwa mianował nową sekretarz, z kolei w Gryfinie i Trzcińsku Zdroju powołano wiceburmistrzów. 
W Mieszkowicach sekretarzem została Teresa Hryniewicz, która zastąpiła na tym stanowisku Gabrielę Kotowicz (obecna burmistrz Cedyni). T. Hryniewicz dotychczas pełniła obowiązki kierownika referatu ds. obsługi organów gminy i współdziałania z organizacjami pożytku publicznego.

W Gryfinie burmistrz Mieczysław Sawaryn powołał swojego drugiego zastępce, będzie nim Tomasz Miler, który do tej pory był właścicielem i redaktorem naczelnym "Gazety Gryfińskiej". Miler będzie odpowiedzialny za inwestycję. Pierwszym zastępcą jest Paweł Nikitiński.

W Trzcińsku Zdroju nowym wiceburmistrzem został Emilian Osetek, dotychczasowy dyrektor gimnazjum w Góralicach.

Na zdj. Mieczysław Sawaryn i Tomasz Miler (fot. egryfino.pl)
Redakcja

3 Komentarze

 1. Co do Mieszkowic to szkoda. Nie sądzę aby ta Pani miała predyspozycje do reprezentowania gminy na zewnątrz,
  a i taka rola będzie jej przypadała, jeśli nie ma zastępcy. Raczej jej funkcja będzie się sprowadzała do pilnowania papierów. A to za mało. Powinien to być ktoś z młodszego pokolenia urzędników, których przecież nie brakuje.


  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda, że w Chojnie dalej będzie rządzić dosłownie rządzić Czerwona Łysa PAŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!! PRECZ z KOMUNĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pzdr. ONR

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale ten chociaż coś umie i ma doświadczenie. Wolisz Strusia Pędziwiatra? A może to narodowiec?

  OdpowiedzUsuń
Nowsza Starsza