Majowe emocje - piłkarski raport

Drugi piłkarski majowy weekend za nami czas więc na podsumowanie zmagań w regonie.

Odra Chojna przegrywa dość niespodziewanie w Czaplinku z Lechem 3-0. Od początku Odra przeważa na boisku, ale Zielas nie wykorzystuje stu-procentowych sytuacji. W 18. minucie meczu nieporozumienie w naszym zespole wykorzystują gospodarze i tracimy kontrole nad meczem. Przed przerwą Lech podwyższa na 2-0 i tak kończy się pierwsza część spotkania. W przerwie za Zielasa wchodzi Milkowski.Niestety próby zmiany rezultatu nic nie dają , gospodarze strzelają i ustalają wynik meczu na 3-0.

W meczu wojewódzkiej okręgówki Morzycko w Moryniu zremisowało 2-2  z Zorzą Dobrzany

W regionalnej okręgówce Orzeł Trzcińsko Zdrój rozgromił u siebie Wicher Przelewice 4-0, gole zdobyli: Mateusz Pawlus z karnego, Remigiusz Kościukiewicz, Mateusz Mikuć, Damian Wojciechowski. Ogniwo Babinek okazało się lepsze od Mieszka Mieszkowice i wygrało 2-1. W Reczu miejscowy Remor skromnie pokonuje Zielonych Zielin 1-0.

A klasa: Witniczanka Witnica - Rzuzyca Nawodna 2-1, Zryw Kołbaskowo - Łabędź Gryf Widuchowa 3-1, Czarni Czarnówko - KLUKS Krzywin 1-2, Grot Gardno - Iskra Banie 3-1. Aż dziesięć bramek zobaczyli kibice w Lisim Polu, gdzie Chrobry zremisował z Unią  Swochowo 5-5.

W Cedyni Czcibor wygrał walkowerem z Klonem Krzymów i dopiero teraz zespół oficjalnie został wycofany z rozgrywek (trzy razy oddany mecz walkowerem).

B klasa: Odra Czelin - Rosnowanko Rosnowo 3-0, Tywa Swobnica - Sokół Przyjezierze 2-0 (Mateusz Durasiewicz x2 ), Korona Klępicz - Pro Team Żarczyn 1-1, Czarni Czerników - Olimpia Troszyn 3-1, Błękitni Białęgi - Sokół Różańsko 5-2 (Grzegorz Kot, Krzysztof Serafin i  Kamil Kudła x3).

Juniorzy pauzowali, ich rywal Victoria 95 Przecław wycofała się z rozgrywek, w następnej kolejce 16 maja u siebie młodzi piłkarze Odry zagrają z Unią Dolice o godz 11.